dowolna

Mieszkania w centrum Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na ul. Kościuszki - 48 m #twojaprzyszloscmaswojadres Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż gotowe do zamieszkania Cena: 359 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. ul. Moniuszki. Zlokalizowane na wysokim parterze budynku. Bardzo dobra lokalizacja w Gorzowie/ Śródmieście. w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

556 000 zł58 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 58 m2 Kupujący zwolniony z opłat biura sprzedaży oraz podatku pcc - 0% U nas uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 500 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Film z wideo prezentacji : Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł39 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu W podziemiu budynku - 200 zł/mc Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje W centrum gorzowa wielkopolskiego 2 piętro Wynajmę mieszkanie, urządzone w niezwykle gustownym stylu. Połączenie nowoczesności z surową cegłą idealnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł64 m² 6 436,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

386 400 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta prywatna. Bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą i podziemnym parkingiem przy zbiegu ulic Wyszyńskiego i Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie | 69 m | parter | Zawarcie Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m , położone na parterze budynku w dzielnicy Zawarcie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł28 m² 8 621,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 27,72 m , usytuowane na 4 piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek zapewnia dobrą izolację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł58 m² 5 875,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57.70 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wełniany Rynek

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł59 m² 8 104,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Gorzowa Wlkp. ul. Wełniany Rynek. Ponad 100-letnia kamienica 2 piętrowa w bardzo dobrym stanie, wygodne I piętro - cisza i spokój. Tylko 3 sąsiadów +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość 30 m2 składa się z: - pokoju z wygodnym łóżkiem, pojemną komodą oraz tv - funkcjonalnej kuchni - łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 450 zł42 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***200 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 60 m , ul. Podgórna, gorzów Wielkopolski Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa cena! istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje! Atrakcyjna okazja! Inwestycja, która się opłaca. Dogodna lokalizacja-os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł58 m² 5 968,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,80 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku w Centrum. Cena mieszkania: 345.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od ręki! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***300 zł/mc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,34 m , zlokalizowane przy Placu Nieznanego Żołnierza, w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł61 m² 6 290,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,20 m2 położone na parterze w niskim jednopiętrowym bloku mieszkalnym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Future Nieruchomości prezentuje ofertę najmu apartamentu: elegancki 3-pokojowy apartament 62m z balkonem | Garaż + komórka | Śródmieście Gorzów Wielkopolski Do wynajęcia wyjątkowo komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł47 m² 8 091,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wysoki standard! Centrum. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 46,59 m2 mieszczące się w ścisłym centrum w bloku z lat 80 tych na 3 piętrze wraz przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł39 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gorzów Wielkopolski, os. Staszica Do wynajęcia czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 38,88 m położone w niskim bloku na 4 piętrze na popularnym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł60 m² 5 861,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja do 15.02.2026 Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie ul. Reja 1, gorzów Wlkp. Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 59,54 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku z 1992 roku, na bardzo cenionym osiedlu Górczyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łużycka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł68 m² 6 279,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego budynku w samym centrum przy ulicy Łużyckiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie bardzo ciepłe, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł53 m² 6 766,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z doskonałą lokalizacją? To 53-metrowe wnętrze przy ul. Franciszka Walczaka 43 jest gotowe, by stać się Twoim nowym domem. Najważniejsze atuty nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Centrum Gorzowa Wlkp. 3 pokoje, balkon, piwnica, 3 piętro Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia, przy Placu Nieznanego Żołnierza Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł52 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na trzecim piętrze niskiego bloku na cenionym osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Kołłątaja. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską na piętrze - ul. Gwiaździsta 20, gorzów Wielkopolski. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł58 m² 7 247,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***350 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł42 m² 8 951,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 42,34 m | 4 piętro | Budynek 2025 r. | winda Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obotrycka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 399 zł26 m² 53,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w ścisłym centrum umeblowaną kawalerkę w okolicy katedry/sofry na ul.Obotryckiej. Kawalerka składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***300 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt w doskonałej lokalizacji- ul. Karola Chodkiewicza 30, gorzów Wielkopolski (piaski) Nieruchomość: powierzchni 31m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Górczyn przy ulicy Dmowskiego. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna 2 pokojowa nieruchomość z możliwością dokupienia garażu. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słowiańskie,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł38 m² 10 162 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana przytulne 2 pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! lokalizacja: nowo powstałe osiedle Słowiańskie. Jednym z największych atutów tego miejsca jest jego otoczenie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł39 m² 61,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu W podziemiu budynku - 350 zł/mc Serdecznie zapraszamy.