dowolna

Mieszkania w bloku Gorzów Wielkopolski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

384 000 zł48 m² 7 985,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,09 m2 składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Staszica W gorzowie wlkp. ***mieszkanie dostępne od 4 maja*** Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 7 pierze wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 33 m | parter | balkon | piwnica | os. Górczyn Gorzów Wlkp. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m położone na parterze w niskim budownictwie na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

219 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyrzycka

Baczyna,Gorzów Wielkopolski

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie w cichej I spokojnej okolicy oferta bez podatku pcc 2% - faktura vat Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słabońskiego

Janice,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji Gorzów Wielkopolski, osiedle Rodzinne. Opis nieruchomości: powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - przestronny, bardzo duży balkon! apartament 3 pokojowy+ dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 900 zł59 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Staszica? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2008 roku na os. Górczyn. Warunki najmu: - czynsz: 1.500 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje ul. Chełmońskiego osiedle staszica gorzów wielkopolski 2 piętro niski blok Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu zadbanego i w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł88 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskim bloku z 2008 roku na os. Piaski. Cena mieszkania: 585.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

620 000 zł68 m² 9 106,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,08m , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2018 roku z windą na os. Górczyn. Cena mieszkania: 620.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

638 000 zł107 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Gorzowie Wielkopolskim Lokalizacja: gorzów Wlkp. Powierzchnia mieszkania: 107 m2 Dodatkowo: piwnica 4 m2 Typ: mieszkanie dwupoziomowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nietuzinkowe mieszkanie z antresolą 89,3 m przestrzeni i potencjału. Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 89,30 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł52 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny składający się z pokoju dziennego plus aneks kuchenny , dwóch sypialni , przedpokoju , łazienki oraz balkonu. Mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Jana Pawła 2 , na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł64 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w technologii wielkiej płyty (budynek bez windy). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! W naszej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 41m2 przy ul. Moniuszki. W cenie najmu miejsce parkingowe w podziemiach budynku. Budynek z 2020 r, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, które znajduje się w niskim bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze wieżowca na Os. Staszica ul. M. Dąbrowskiej. Winda. Piękny widok na Gorzów, z widokiem nieograniczonym budynkami. Pow. 59,50 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

314 500 zł35 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 314.500 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł82 m² 6 630,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,20 m2, które znajduje się na parterze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 295.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasny pokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny - Inki

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wydzieloną sypialnią znajdująca się na I piętrze niskiego bloku przy ul. Danuty Siedzikówny- inki na os. Sady. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł53 m² 6 651,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica komfort, wygoda i bliskość natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł61 m² 7 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Pilnie sprzedam - do negocjacji rezerwacja Gotowe do wprowadzenia: 3 pokoje z balkonem , 61 m Zlokalizowane w samym sercu osiedla Górczyn. Idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

638 000 zł107 m² 5 955,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2004 roku na spokojnym osiedlu Górczyn. Okolica jest cicha i przyjazna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

238 000 zł37 m² 6 380,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | Niskie piętro | Os. Słoneczne Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,30 m , położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł39 m² 9 181,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pow. 39,1m2, i piętro, winda! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł33 m² 53,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Apartament 2 pokojowy - os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 33,41 mkw. położone na 3 piętrze, w niskim ocieplonym bloku z windą,oddanym do użytku w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł70 m² 8 618,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,5 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.10 m2 , oraz z drugim balkonem o powierzchni ok. 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbroszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 000 zł31 m² 32,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30,60 m , położoną w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Dąbroszyńskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę mieszkania na wynajem ul. Poniatowskiego, gorzów Wielkopolski 3-pokojowe mieszkanie 45,5 m os. Dolinki | 1. piętro | w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł47 m² 8 504,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m położone na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal jest funkcjonalny, zadbany i gotowy do zamieszkania, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł38 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,70m2, położone na osiedlu Słonecznym w niskim bloku na 2 piętrze. Na jego powierzchnię składają się: duży otwarty salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij