dowolna

Mieszkania w bloku Gorzów Wielkopolski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie na Górczynie gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Gorzowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł50 m² 6 541,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. . Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł36 m² 10 224,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zarezerwowana umową przedwstepną! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,09 m , położone przy ul. Danuty Siedzikówny Inki, na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł39 m² 7 033,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie zamiana na dom jednorodzinny w ok. Gorzowa Wlkp. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,10 m2 ( po remoncie z balkonem i piwnicą ) , wieżowiec 10 piętro media: prąd woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł54 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: piaski dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego położona w jego północnej części. Na Piaskach znajduje się Jezioro Błotne oraz tzw. Ruski Stawek, które są terenami rekreacyjnymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m , usytuowane na pierwszym piętrze w niskim w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł48 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku na os. Słonecznym. Warunki najmu: - czynsz: 1.800 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w ścisłym centrum Gorzowa w okolicy katedry. Nieruchomość jest po generalnym remoncie w 2024r. Podczas remontu wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł63 m² 6 372,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,61 m , położone na parterze niskiego bloku z 1987 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł46 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł85 m² 7 750,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 85.03 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł40 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w ścisłym centrum miasta. Odnowiona kamienica. Budynek bezczynszowy. Na 40,5 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł61 m² 7 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,80 m2 na osiedlu Manhattan. Usytuowane na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34 m2, położone na IV p. w nowej kameralnej zabudowie na Os. Europejskim, w bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł43 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe O powierzchni 43,05 m na os. Europejskim W gorzowie wlkp. - ul. Plac unii europejskiej. ***rynek pierwotny, kupujący nie płaci 2% podatku pcc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł41 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na Os. Staszica ul. Matejki. Nowy budynek z 2021r. Pow. 41,32m2, i piętro. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

609 000 zł60 m² 10 079,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,42 m2 , ( 64m2 po podłodze ), wraz z tarasem o powierzchni ok.15 m2 , oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 677,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,75 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł52 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. Znajduje się na północnym wschodzie miasta, na wzgórzu o wysokości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł45 m² 6 144,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,41 m , położone na trzecim piętrze bloku z cegły, w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 37.40m2 z dwoma dodatkowymi piwnicami. Mieszkanie ma 37,40m2, jedna piwnica ma 4,37m2 a komórka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł24 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Os. Staszica. Do sprzedaży kawalerka na os.Staszica na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z oddzielnego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na wynajem atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie ok. 52 m , położone na popularnym osiedlu Górczyn, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł39 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 39,10 mkw. umiejscowione na 2 piętrze w wysokim budynku z windą położonym przy ul. Popławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z 2002r. na os. Górczyn na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z salonu z aneksm kuchennym i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 699 zł35 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie w nowym bloku z windą na os.Manhattan przy ul.Obrońców Pokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł28 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagany najem okazjonalny. Miszkanie dostępne Z końcem stycznia 2026 roku. Mieszkanie usytuowane na poziomie parteru w trzypiętrowym bloku. Na powierzchnię 28,34 m2 składa się jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł48 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , położone na parterze wysokiego bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł28 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28,40 m , położoną na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2006 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dowgielewiczowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Bez zwierząt, osoby niepalące. Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Górczyn ul. I. Dowgielewiczowej. Nowy budynek z 2020r. Blok z windą. Pow. 59,67m2, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł84 m² 6 519,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedle Manhattan. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 3-pokojowe mieszkanie 46,09 m | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł47 m² 8 486,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,9 m , położonego na pierwszym piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaski,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł33 m² 5 987,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do sprzedania przestronną kawalerkę o pow.32,57m2 w bloku 10cio piętrowym z windą na 9tym piętrze na os.Piaski. Mieszkanie jest puste do szybkiego przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Idealne dla singla, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

384 000 zł48 m² 7 985,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,09 m2 składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi.