dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Wykonane wg projektu firmy dom 4u aby stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,61 m² 7 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 459.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł80,65 m² 3 521,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie z duszą | 80,65 m | Śródmieście | Ul. Łokietka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzów Wielkopolski, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. To jedna z najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47.5m2 w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie lubuskim, PL. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Marcinkowskiego usytuowane na 1 piętrze. Powierzchnia to 48m2 w jej skład wchodzą: przestronny i ustawny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Do wynajęcia 2pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na os.Europejskim przy ul.Londyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł53,40 m² 7 490,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie do wprowadzenia Gorzów Wlkp., Plac Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 53,4 m (całkowita: 60,6.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,70 m² 7 752,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Niewielkie, ale bardzo funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe na Os. Górczyn, pl. Jana Pawła II. Na 34,70m2 składa się: salon z wyjściem na balkon (szafa W zabudowie), osobna kuchnia, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze niskiego bloku przy ul. Paderewskiego na Os. Sady. Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. To mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 450.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 76 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn cena mieszkania: 494.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,94 m² 9 599,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | 60,94 m | Osiedle Europejskie Na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,94 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gorzów Wielkopolski. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,47 m² 4 283,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Gorzów Wlkp., os. Górczyn | 88,47 m | wysoki parter | kamienica z 1928 r. | ogródek 400 m Klimatyczne, umeblowane mieszkanie z przechodnim pokojem gotowe do wprowadzenia Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane. Oferujemy Państwu jedyny taki na rynku Gorzowskim penthouse z tarasem widokowym na panoramę Warty o pow.70m2 w niskim bloku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

364 999 zł47,80 m² 7 635,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 47,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,94 m² 9 599,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,94 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł58,25 m² 9 699,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,25 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2005 roku na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł68,85 m² 4 502,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta Śródmieście Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,85 m , mieszczącego się w klimatycznej kamienicy z 1911.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,79 m² 8 795,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,79 m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z 2017 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,60 m² 7 621,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie ul. Ogińskiego, os. Górczyn. Blok z cegły, z 2000r., ocieplony. Zadbana i czysta klatka schodowa. Teren przy bloku, parkingi zabezpieczone szlabanem, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64,30 m² 7 387,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 64,3 m , położone na parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Górczyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł74,61 m² 10 387,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna, z dwoma balkonami. Przestronne mieszkanie o pow. 74,61m2, położone na parterze bloku z 2020r. Do dyspozycji właściciela dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Śląskiej w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Ta kawalerka z antresolą czeka na Ciebie! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 29 m przy ul. Chrobrego idealna dla singla lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w dobrze skomunikowanej i w pełni rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł93,26 m² 7 280,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 93,25 m2, które znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z 2010 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,73 m² 6 998,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 62,73m2, na dobrze rozwiniętym osiedlu. Opis nieruchomości: to przestronne i funkcjonalne mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,20 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyobraź sobie poranek, w którym nie musisz się spieszyć. Otwierasz balkon, wpuszczasz świeże powietrze, a miasto budzi się spokojnie wokół Ciebie. Dzieci wychodzą do szkoły pieszo bez.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,09 m² 7 070,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Możliwość zamiany na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 53,60 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł55,80 m² 7 078,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,80 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z 1995 roku na.