dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

516 ogłoszeń

440 000 zł52,20 m² 8 429,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,61 m² 6 808,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego i bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,5 m2. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł66 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Borowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł32,01 m² 7 466,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,01 m2 usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 44 m na wynajem | Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn, ul. Andersa Przedstawiam na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł35,50 m² 11 802,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z windą, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

364 100 zł36,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31,41 m² 7 640,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 31,41 m2 usytuowaną na parterze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 240.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m | Parter | ul. Wyczółkowskiego | Wynajem Szukasz wygodnej przestrzeni do życia, pracy zdalnej i odpoczynku w świetnie skomunikowanej części miasta? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł55,39 m² 5 037,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkaniez 3-ma osobnymi pokojami, z wymionionymi instalacjami, połozony w spokojnej okolicy, przy ul. Waryńskiego 3. w Gorzowie Wlkp. idealne dla rodziny lub na inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2022 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,58 m² 11 726,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł58,40 m² 7 517,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,4 m2 , wraz balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,5 m2 w świetnej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe osobne ,zamykane, piwnica umeblowane wynajmę osiedle słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56,33 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,52 m² 11 966,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaz - ul. Węgierska 5c osiedle za Leroy Merlin- to nowowykończone z wyjątkowym pietyzmem mieszkanie dla ceniącego sobie komfort mieszkańca/ców oraz jakość wykończenia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł108,09 m² 6 651,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie os. Górczyn. Zabudowa z 2005roku. Atrakcyjna lokalizacja na popularnym osiedlu Górczyn, w pobliżu park, wiele punktów handlowych, usługowych, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,90 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje na Piaskach Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym Osiedlu Piaski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 37,29 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 2 piętrze wraz z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,20 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,20 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,39 m² 9 160,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,39 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2012 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł85,50 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 85,80 m2(użytkowej 69,20 m12 usytuowane na 34 piętrze w niskim bloku z 1998 na os. Staszica. Cena mieszkania: 480.000.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,28 m² 7 804,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,28 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka na parterze

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowa kawalerka po remoncie Gorzów Wielkopolski, ul. Paderewskiego (górczyn) Opis mieszkania: na wynajem przytulna, świeżo po remoncie kawalerka położona na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,70 m² 7 204,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Manhattan. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,70 m , położone na 1 piętrze w budynku na osiedlu Manhattan, jednym z najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł112 m² 13 383,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie premium Górczyn, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 112 m , zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,10 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,10m2, położonego, przy ulicy Popławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł43,96 m² 9 736,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję komfortowe, ustawne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana na Osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,96 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia. Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia gotowe do zamieszkania mieszkanie na Os. Staszica, nowy blok przy ulicy Matejki 58 o powierzchni użytkowej 40,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł90,30 m² 3 964,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 3 pokoje w centrum | 90,30 m | Kamienica po remoncie To wyjątkowa okazja dla miłośników przedwojennej architektury i przestronnych wnętrz. Na sprzedaż mieszkanie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,10 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknej kawalerki zlokalizowanej na Zawarciu przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 37,1m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? - To mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na poziomie I piętra w niskim bloku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł38,90 m² 12 030,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Bez wynagrodzenia biura dla Kupującego! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem I piętro, winda, top lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł36,90 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie również piwnica. W cenie 100 zł miesięcznie dostępne jest miejsce postojowe zewnętrzne -za szlabanem. Mieszkanie położone na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij