dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł42 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z dużym balkonem I piwnicą os. Europejskie Na wynajem mieszkanie o pow. 42,35m2, na os. Europejskim, ul. Londyńska 11a. Nowo oddany blok, wszystko świeże, prosto po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł56 m² 9 775,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,75 m2 wraz z garażem znajdującym się w budynku o powierzchni 16,56 m2 , oraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 293,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,11 m2 wraz z dużym balkonem ok. 5,5 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 2,76 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł51 m² 9 809,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,87 m2, wraz z tarasem o powierzchni 8 m2 oraz z przydzielonym ogródkiem o powierzchni ok.30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Manhatan ul.Okulickiego, 47m2, 2 pokoje , osobna kuchnia. Dostępne od 05.02.2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Jana Pawła II parametry nieruchomości: nieruchomość 38 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 450 zł33 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia przytulnej kawalerki usytuowanej na poziomie parteru niskiego bloku przy ulicy Pl. Jana Pawła na Górczynie. Całość powierzchni to 31 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł57 m² 28,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze W dwupietrowym budynku na os. Staszica Wynajmę przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

357 000 zł44 m² 8 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.5 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł30 m² 8 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjną kawalerkę o pow 29,5m2 na os.Manhattan w pobliżu ul.Obrońców Pokoju. Nieruchomość mieści się w 3 piętrowym bloku z 2001r.na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł88 m² 5 646,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe na os.Górczyn o pow.88,37m2. Mieszkanie składa się z 2ch poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 3 pokoje gorzów wlkp. Osiedle dolinki Wynajmę przestronne ,dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, osobnym wc, położone w Gorzowie Wielkopolskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł42 m² 51,95 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł60 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,77 m2, wraz z dużym tarasem o powierzchni 15m2 ,oraz dużym balkonem o powierzchni 8m2 na Os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł64 m² 5 880,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Armii Krajowej 3 na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni 64,45 m2, znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Walczaka

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

210 000 zł28 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania kawalerkę gotową do zamieszkania. Kawalerka jest w pełni umeblowana. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4tym piętrze na os.Dolinki. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze W niskim bloku, os. Sady Do wynajęcia w pełni umeblowane, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dembowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż bardzo przestronne 4 - pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku z lat 80tych na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, posiada 3 osobne pokoje oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł44 m² 10 781,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowe, przygotowane pod klucz 3 pokojowe mieszkanie, położone na Os. Górczyn ( inwestycja deweloperska Srebrne Pola) o metrażu 43,50m2, położone przy ul. Dekerta 97 w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.70m2 w bloku z 2010r. z windą. Nieruchomość mieści się na os.Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Na sprzedaż luksusowe, klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe pow. 58mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Budynek z windą z cegły z 2013r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

585 500 zł62 m² 9 504,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania w niskim bloku. Blok z 2020 roku, 5-piętrowy z windą. Lokal na 1 piętrze z balkonem typu loggia - 7,5 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł47 m² 8 365,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kutrzeby, na osiedlu Manhattan, w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie jest w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają efekt finalny; wyposażenie ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł45 m² 9 359,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Certus nieruchomości przedstawia Państwu piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,41 m2 gotowe do zamieszkania z balkonem tarasowym, mieszczące się na parterze, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie na os. Europejskim przy ulicy londyńskiej W gorzowie wlkp. ***mieszkanie dostępne od stycznia*** Mieszkanie 2-pokojowe, położone w Gorzowie Wlkp. na Os. Europejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł56 m² 7 406,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Marzysz o mieszkaniu blisko Centrum miasta, z szybkim dostępem do miejskiego parku, ścieżki rowerowo- pieszej, do rekreacji zacienionych skwerów, płacy zabaw, siłowni pod chmurką ? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

494 000 zł98 m² 5 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta wstrzymana Posiadamy w ofercie sprzedaży piękne mieszkanie 2-poziomowe na Os. Górczyn/sady. Salon + 3 sypialnie. Powierzchnia użytkowa 98 m2 (po podłodze więcej), w całości ujawniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

****rezerwacja do 05.01.2024*** Biuro nieruchomości CERTUS ma przyjemność zaoferować Państwu 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38m2, mieszczące się na 4 piętrze, w niskim bloku, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu mieszkanie w niskim bloku na Górczynie. Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w bloku 4-piętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł40 m² 8 928,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,21 m2 wraz z dużym tarasem na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Londyńska w Gorzowie Wielkopolskim. Rezerwacja Mieszkanie składa się z : - aneksu kuchennego - sypialnii z szafą wnękową - dużej łazienki - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł59 m² 6 643,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy państwu 3 pokojowe mieszkanie w wysokim bloku na osiedlu Górczyn. Przed budynkiem parking z wykupionym miejscem parkingowym. Budynek z 1979 roku ocieplony z wymienionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł51 m² 9 809,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,87 m2 wraz ogródkiem, piwnicą oraz przestronnym balkonem na ulicy Żelaznej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

480 000 zł95 m² 5 068,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi drzwiami i futrynami poniemieckimi, o pow 94,70 m2, usytuowana na pierwszym piętrze pięknej, stylowej secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł53 m² 8 457,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,09 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 4 m2 oraz z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł32 m² 8 403,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,01 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,26 m2 na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

515 000 zł63 m² 8 157,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,13 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 4 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,25 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł46 m² 7 429,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie z o powierzchni 45,63m2 na VI piętrze w bloku z windą na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim Mieszkanie dostępne do przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł63 m² 7 904,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze zlokalizowanej okolicy, z której łatwo i szybko dotrzesz do centrum i nie tylko - to idealnie trafiłeś. Do sprzedania mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow.53m2 znajdujące się na os.Górczyn w bloku 4 piętrowym na 2gim piętrze w pobliżu pl.Jana Pawła II w okolicy sklepu Lidl. Mieszkanie składa.