dowolna

Mieszkania pod klucz Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe | 107 m | 4 pokoje | Os. Górczyn | Dwa balkony Szukasz nieruchomości, która łączy zalety domu z wygodą życia w mieście? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,05 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe i wykończone mieszkanie o powierzchni 36,05m2, usytuowane w nowym bloku z windą przy ulicy Marii Juchacz \\tylko U nas\\ mieszkanie dostępne od stycznia 2026r. -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67 m² 8 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i nowoczesnym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł107,13 m² 5 834,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2004 roku na spokojnym osiedlu Górczyn. Okolica jest cicha i przyjazna,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski os. Staszica #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem 4. piętro Na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Europejskim Oferuję do wynajęcia komfortowe i eleganckie mieszkanie o powierzchni ok 35 m , położone W Gorzowie Wlkp. przy ul. Madryckiej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,50 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,5 m2 , wraz z balkonem, oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 , na Os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 , na Os. Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, 3 pokojowe mieszkanie dla Rodziny, ul. Batalionu Zośka 22 w atrakcyjnej cenie! Wszystko zostaje do dyspozycji kupującego. Przestronne i jasne mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,30 m² 9 755,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 57,3 m | Osiedle Manhattan Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,3 m , położone na 2. piętrze w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,58 m² 11 726,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 000 zł35,50 m² 11 521,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów idealna oferta dla inwestora - mieszkanie wynajęte! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szybka sprzedaż do negocjacji Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na najbardziej pożądanym, pierwszym piętrze w pięknie odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie Nieczęsto pojawia się miejsce, w którym duży metraż idzie w parze z wygodą codziennego życia. Tutaj wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,73 m² 7 954,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,73 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58,82 m² 10 455,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 58,82 m | Osiedle Europejskie | 2022 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł54,97 m² 10 369,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,97 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 10,39 m2 na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,60 m² 5 718,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym os. Piaski To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia miejskiego. Powierzchnia 58 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł82 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim - idealne dla rodziny Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,44 m² 11 104,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancja, komfort i prestiż wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim w Gorzów Wielkopolski. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,44 m , położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,34 m2 , wraz z dużym balkonem , oraz przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,30 m² 7 922,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowe, dwupoziomowe mieszkanie | 69,30 m | Osiedle Sady | Garaż Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 69,30 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46,37 m² 8 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,37 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10m2 w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na parterze o pow. 33 m2. Nieruchomość usytuowana w samym Centrum Miasta. Parametry nieruchomości Nieruchomość 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m , zlokalizowana przy ul. Chrobrego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł47,34 m² 9 695,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Górczyn, przy Parku 750-Lecia. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

455 000 zł41 m² 11 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł115 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Gorzowie Wlkp. przy Placu Grunwaldzkim ul. Słowackiego! Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulną kawalerkę o pow. 27.82 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.10 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. -> Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,80 m² 9 819,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Przy Murawach dewelopera Dombud Zachód. W cenie lokalu zawarte jest przynależne miejsce postojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,50 m² 6 893,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn przy ulicy Obrońców Pokoju. To miejsce cenione za.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,91 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze nowoczesnego bloku z windą z 2020 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Górczyn. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47m2 położonego, przy ul. Małopolskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59,73 m² 5 608,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,60 m² 11 017,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | wysoki standard | ul. Wyszyńskiego To mieszkanie nie ma jeszcze swojej historii i właśnie dlatego czeka na Ciebie. Zakupione bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49m2, położonego, przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.