dowolna

Mieszkania pod klucz Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To miejsce cenione za doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

456 000 zł72,40 m² 6 298,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 3 pokoje | 72,4 m | Śródmieście | Prywatny parking i ogród Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł49,89 m² 7 316,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 49,89 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,30 m² 6 871,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 47,3 mkw położone na 7 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Standard: do zamieszkania;.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,95 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w sąsiedzkiej atmosferze Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem; o powierzchni 41,95 m2 na wysokim parterze nowo wybudowanego budynku osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe Z dużym tarasem I piwnicą Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,69 m2 z dużym tarasem 31,20 m2 + piwnicą 2.39 m2. Prezentujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Ta kawalerka z antresolą czeka na Ciebie! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 29 m przy ul. Chrobrego idealna dla singla lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,37 m² 7 767,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł78,90 m² 6 958,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestrzeń, światło i zieleń za oknem 78,9 m na Placu Słonecznym Wyobraź sobie poranki z kawą przy oknie, z widokiem na Murawy Gorzowskie, spokojne wieczory w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m | Parter | ul. Wyczółkowskiego | Wynajem Szukasz wygodnej przestrzeni do życia, pracy zdalnej i odpoczynku w świetnie skomunikowanej części miasta? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł42,52 m² 7 055,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części miasta przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł41,72 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,72 m ul. Chopina Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Chopina. Ma 41,72 m , na które składają się dwa ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż starannie wykończone, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe o przemyślanym rozkładzie i ciekawej aranżacji wnętrza. Lokal położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,60 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Klimatyczne mieszkanie 51,6 m | Odrestaurowana kamienica | Śródmieście | Potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,92 m² 11 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł127,84 m² 5 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament dwupoziomowy | 127,84 m | Os. Europejskie | Winda Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o imponującej powierzchni 127,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł79,78 m² 6 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe i Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem Tarasem i Garażem w Doskonałej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe Z windą os. Europejskie, gorzów wlkp. 5 pokoi, 140 m , balkon, 2 łazienki, strych, 4 piętro w bloku z 2010 roku Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo - usługową, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56,20 m² 7 028,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe | 56,20 m | Os. Piaski | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Piaski w Gorzów Wielkopolski #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 2-pokojowe mieszkanie 45,9 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gorzów Wielkopolski. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł52,62 m² 8 551,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Staszica przy ul. Reja. Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą i posiada piwnicę. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł38 m² 12 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Słonecznym, w nowoczesnej i bardzo dobrze rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,63 m² 7 920,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38,11 m² 12 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w wysokim standardzie w nowym budownictwie Przedstawiam Państwu komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Warszawskiej, nowa Cegielnia, wykonane z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,49 m² 6 648,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 52,48m2, 3 pokoje, usytuowane na parterze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,79 m² 13 678,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w budynku z 2020r. zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Moniuszki. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, cicha , spokojna okolica, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,04 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry zaczyna się tutaj Słoneczny apartament na Osiedlu Magnolia Park Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię pierwsze promienie słońca delikatnie wpadające do sypialni. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 45,50m2, położonego, przy ulicy Ogińskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,22 m² 12 642,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parterku w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Węgierskiej na os. Słowiańskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Aleje 11 Listopada

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na trzecim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł87,60 m² 5 536,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Polecam klimatyczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87,60 m2 usytuowane na parterze kamienicy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij