dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł59 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z tarasem na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Proponujemy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł42 m² 9 861,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,49 m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym bloku z windą na osiedlu Europejskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł73 m² 7 479,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,30 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku w kompleksie Szklane Domy, przy ulicy Sczanieckiej na osiedlu Piaski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o pow. 44 m2, położone na II p. w nowej zabudowie na Os. Europejskim, ul. Wiedeńska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym salon z dużym balkonem, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł63 m² 6 869,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Manhattan przy ul. Mikołajczyka. Układ mieszkania, który pokochasz! - 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł63 m² 6 869,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,60 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 430.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł44 m² 8 956,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 03.11.25 Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan 1 piętro, blok z 2010 r. z windą z poziomu O. Idealne dla: seniorów, osób z niepełnosprawnością ruchową, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

530 000 zł62 m² 8 616,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. Mieszkanie jest idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł49 m² 7 841,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

498 000 zł63 m² 7 867,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

367 000 zł57 m² 6 486,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej i dobrze skomunikowanej części Gorzowa Wielkopolskiego? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Zwiadowców. Nowy budynek z 2024r. Pow. 51m2, parter z dużym balkonem. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 999 zł52 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 3 pok.w super standardzie na os.Staszica dla 5, 6 pracowników dla firm dbających o swoich pracowników. Oferujemy do wynajmu mieszkanie z 3ma osobnymi pokojami dla 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. ul. Krzywoustego, przy parku tzw. Kwadracie Ponad 100-letnia kamienica w bardzo dobrym stanie, wygodne II piętro, ostatnie! - zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł59 m² 9 945,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! klient kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% - oszczędność już przy zakupie nieruchomości! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,82 m2 usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, komfortowe mieszkanie 2- pokojowe przy ul. Paderewskiego. Pow. 47 m2, III piętro. Mieszkanie jasne i przestrzenne. Dobrze wyposażone. Łazienka z ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie znajduące się na piętrze domku jednorodzinnego na os. Wieprzyce W gorzowie wielkopolskim. Do wynajęcia duże mieszkanie, o powierzchni około 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest niezwykle atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 65 m2 położone na parterze 2 piętrowej w pełni odrestaurowanej kamienicy na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł53 m² 8 457,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie przy Parku Kopernika 53,09 m 1. piętro w niskim bloku Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zadbanym, czteropiętrowym bloku z 1985 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się przy ul. Zamenhofa, os. Dolinki, gorzów wlkp. 3 pokoje | balkon | umeblowane | os. Dolinki dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe,w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z 2005r. na os.Górczyn w okolicy Castoramy. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 8 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 1 piętra w niskim bloku na Osiedlu Górczyn przy ul. Grabskiego. Na powierzchni 57m2 rozplanowano: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duże 3 pokojowe mieszkanie, 1 piętro, osobna kuchnia, gorzów wielkopolski zakanale ***dostępne od 1 listopada*** Polecamy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

278 000 zł39 m² 7 198,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,62 m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnej kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 278.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł52 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, zadbane mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł generalny remont, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż bezczynszowe (!) mieszkanie 2-pokojowe w willi miejskiej w Śródmieściu w Gorzowie Wlkp. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

639 000 zł68 m² 9 420,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie, po generalnym remoncie, 3 pokojowe o pow. 67,83 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.10 m2 , oraz z przynależną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

248 000 zł32 m² 7 654,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż! Idealna lokalizacja na osiedlu Manhattan gotowa do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca w sercu miasta? Ta kawalerka o powierzchni 32,4 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajdujące się na I piętrze niskiego bloku przy ul. Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 40m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

278 000 zł39 m² 7 202,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m położone na I piętrze zadbanej kamienicy na os. Zawarcie w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł107 m² 6 276,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie marzeń na Górczynie zobacz galerie i przeczytaj opis do końca. Są takie miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Wchodzisz i wiesz to jest to. Dom, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł32 m² 7 376,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę, o powierzchni 32,40 m2 , wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 , na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł38 m² 61,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania z ogródkiem, położonego w Osiedlu Bermudy w Wawrowie. To mieszkanie to prawdziwa perełka, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje na Górczynie po remoncie, ze słońcem i balkonen | ul. Kościuszki, 57,9 m Szukasz adresu, który naprawdę ułatwia codzienność? Tu budzisz się z kawą na balkonie, odprowadzasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadetów

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Kadetów w nowoczesnym budynku z windą. Lokal mieści się na 4 piętrze i oferuje wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł46 m² 8 549,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 243,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,40 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.4,5 m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadetów

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Marzysz o funkcjonalnym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? To 57-metrowe, nowoczesne mieszkanie na 1 piętrze niskiego bloku z 2010roku na osiedlu Górczyn to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij