dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, komfortowe mieszkanie położone w budynku dwurodzinnym w cichej części Śródmieścia. Lokal z osobnym wejściem położony na I piętrze budynku. Na pow. 80m2 składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł42 m² 8 951,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 42,34 m | 4 piętro | Budynek 2025 r. | winda Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł78 m² 7 659,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m , usytuowane na zadbanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Słowiańskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł42 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego, nowego i nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 42,23 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku na cenionym Osiedlu Słowiańskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obotrycka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 399 zł26 m² 53,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w ścisłym centrum umeblowaną kawalerkę w okolicy katedry/sofry na ul.Obotryckiej. Kawalerka składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

617 000 zł68 m² 9 117,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,19 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni 5,7 m2 , oraz przynależną komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

550 000 zł55 m² 10 054,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowym budownictwie Os. Manhatan, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 54,7 m (łącznie z piwnicą), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł64 m² 6 982,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Umowa rezerwacyjna Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2024 roku. Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ładne, komfortowe , wyremontowane mieszkanie na wynajem w zadbanym bloku z windą. Lokal znajduje się na 8 piętrze i oferuje jasną, przestronną przestrzeń idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Górczyn przy ulicy Dmowskiego. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

502 000 zł50 m² 10 080,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje! Są mieszkania, które od progu dają poczucie spokoju i harmonii. Ta nieruchomość to właśnie taka przestrzeń dopieszczona, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słowiańskie,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł38 m² 10 162 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana przytulne 2 pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! lokalizacja: nowo powstałe osiedle Słowiańskie. Jednym z największych atutów tego miejsca jest jego otoczenie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

375 500 zł47 m² 7 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m na 2. piętrze budynku na osiedlu Os. Słoneczne. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, dzięki czemu wszystko jest świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Staszica jednej z najlepiej skomunikowanych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł55 m² 7 985,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Fredry Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fredry. Lokal przeszedł generalny remont dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

550 000 zł57 m² 9 722,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni 7,02 m2 , przynależną piwnicą o powierzchni 2,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Idealne mieszkanie dla rodziny Osiedle Słoneczne. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Osiedle Słoneczne w spokojnej i zielonej części miasta. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł44 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne W marcu br. Atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe. Os. Górczyn, ul. Dekerta. Budynek z 2022r. 1 piętro, winda! Pow. 43,5m2 składa się na: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł61 m² 8 461,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mapa Nieruchomości przedstawia wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł52 m² 7 219,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,50 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.2m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,25 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wysoki standard! po generalnym remoncie! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow. 47, m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 10 piętrze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie 3 pok z garderobą o pow.96,58 m2 bardzo wysoki standard wykonania, mieszczące się na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł32 m² 10 163,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,37 m2, z pięknym widokiem na otoczenie zieleni, wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

841 200 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, pełne stylu i charakteru 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,1 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku na cenionym Osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł43 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszknie 3 pokoje 1 piętro duży balkon osiedle sady-górczyn gorzów wielkopolski zarezerowane umową przedwstępną Na sprzedaż wyposażone, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą/gabinetem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,61 m2 , wraz z balkonem, oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.5 m2 na Os. Górczyn (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł57 m² 9 755,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | 57,3 m | os. Manhatan Oferuję na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 57,3 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł63 m² 7 982,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,51 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 6,5 m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

3 000 zł73 m² 41,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01/03/2026r. Mieszkanie w budynku z 2023r. w lokalizacji ul. Londyńska, os. Europejskie. Blok Z windą, III piętro. Pow. 73 m2, na które składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł41 m² 7 985,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,20 m , usytuowane na parterze w niskim bloku w Śródmieściu - Spełnij swoje oczekiwania. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 850 zł31 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia | 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem rezerwacja ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn Gorzów Wielkopolski Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł42 m² 9 831,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena: 409 000 zł! Nowoczesne 2-pokojowe, kompletnie wyposażone, klimatyzowane mieszkanie z antresolą oraz komórką lokatorską w Apartamencie Centrum na ul.Pocztowej w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2, położone na iip. w nowej 2025r. kameralnej zabudowie na Os. Europejskim, w bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zamoście,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł66 m² 7 084,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja: nowa cena atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W bloku + działka rodo Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Fabrycznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł65 m² 6 110,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie 65,3 m z balkonem i piwnicą 4. piętro, bez sąsiadów nad głową. Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł50 m² 6 785,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie IV piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 375.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł77 m² 8 073,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta zarezerwowana W cenie nieruchomości miejsce parkingowe W hali garażowej bezpośrednio pod budynkiem oraz komórka lokatorka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje W centrum gorzowa wielkopolskiego 2 piętro Wynajmę mieszkanie, urządzone w niezwykle gustownym stylu. Połączenie nowoczesności z surową cegłą idealnie pasuje do.