dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gorzów Wielkopolski

334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

486 000 zł64 m² 7 545,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 64,4 m | balkon | Gorzów Wlkp. Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , usytuowane na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł25 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem zadbanej kawalerki o powierzchni 25,20 m , położonej na 1. piętrze niskiego bloku z 2005 roku na cenionym osiedlu Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł42 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z antresolą oraz komórką lokatorską w "apartamencie Centrum" na ul.Pocztowej w Gorzowie Wlkp. Polecam na sprzedaż: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na os. Górczyn na najwyższym piętrze ( blok Z windą ) mieszkanie od strony południowej, więc zawsze ciepłe, suche, słoneczne I przytulne. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

396 000 zł44 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Górczyn, przy spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

929 000 zł92 m² 10 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowym, dwoma tarasami na 3 piętrze W bloku Z windą, os. Staszica, gorzów wlkp. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,50 m2 , wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,86 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod inwestycję? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł48 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe ,położone na parterze mieszczące się na ulicy Czereśniowej -os.Górczyn. Umowa okazjonalna. Mozliwosc zamieszkania dla osob nie posiadajacych zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Młodych, gorzów Wielkopolski, dzielnica Staszica Biuro Zachód Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł53 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Europejskie. Nowe budynki z 2024r. z windami, ciekawa architektura, dużo miejsc parkingowych. Winda. Mieszkanie o pow. 53m2, wysoki parter z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł3 329 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna*. Na sprzedaż nowe ,wykończone 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na południową stronę o metrażu 33,29 m2 znajdujące się na os.Sady przy ul.Marii Juchacz w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w bloku z lat 60., położone w sercu Śródmieścia. 3 niezależne pokoje (10m , 18m i 19m ), balkon z widokiem na zielone wzgórza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia wysoki standard osiedle piaski gorzów wielkopolski kompletnie umeblowane. Wynajmę przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż - ul. Kosynierów Gdyńskich #twojaprzyszloscmaswojadres Przytulna kawalerka na ul. Kosynierów Gdyńskich wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

490 000 zł55 m² 8 985,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe Mieszkanie Po Generalnym Remoncie 1 piętro Duży Balkon Osiedle Górczyn Dekerta Gorzów Wielkopolski oferta zarezerwowana przy wjeździe przy budynku szlabany-teren monitorowany! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 8 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł57 m² 6 802,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł54 m² 8 300,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,61 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni 4 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł59 m² 10 468,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Nowe, wykończone mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami i widokiem na zieleń Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,13 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł63 m² 6 869,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,6 m2 , wraz z balkonem, oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni 4,6 m2 na Os. Górczyn (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł59 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z tarasem na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Proponujemy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

409 500 zł49 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wyjątkowa okazja! przestronne 2-pokojowe mieszkanie W centrum gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ul. Okólna, centrum Powierzchnia: 49,5 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł63 m² 6 869,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Manhattan przy ul. Mikołajczyka. Układ mieszkania, który pokochasz! - 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł44 m² 8 956,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 03.11.25 Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan 1 piętro, blok z 2010 r. z windą z poziomu O. Idealne dla: seniorów, osób z niepełnosprawnością ruchową, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 47 m Gorzów Wielkopolski, ul. Pomorska Lokalizacja: parter budynku Układ mieszkania: 2 oddzielne, ustawne pokoje osobna, widna kuchnia łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

367 000 zł57 m² 6 486,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej i dobrze skomunikowanej części Gorzowa Wielkopolskiego? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

329 900 zł31 m² 10 506,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w okolicy Placu Jana Pawła II Mieszkanie o powierzchni 31,30 m2 zlokalizowane na parterze bloku. Na jego powierzchnię składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

609 000 zł98 m² 6 245,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 97,51m , zlokalizowane na III piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku z 2008 roku, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 8 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł89 m² 5 505,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja dla rodzin i inwestorów Na sprzedaż przestronne mieszkanie, zlokalizowane w sercu osiedla Górczyn, przy ul. Kutrzeby w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł80 m² 4 861,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta zarezerwowana. Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, ta oferta może być idealna. Proponujemy przestronny lokal o powierzchni 80,01 m , położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

248 000 zł32 m² 7 654,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż! Idealna lokalizacja na osiedlu Manhattan gotowa do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca w sercu miasta? Ta kawalerka o powierzchni 32,4 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta! Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem Gorzów Wielkopolski, ul. Broniewskiego Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

278 000 zł39 m² 7 202,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m położone na I piętrze zadbanej kamienicy na os. Zawarcie w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł32 m² 7 376,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę, o powierzchni 32,40 m2 , wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 , na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 243,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,40 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.4,5 m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje 11 Listopada

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Aleje 11 Listopada, gorzów Wielkopolski Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w doskonałej lokalizacji przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Marzysz o funkcjonalnym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? To 57-metrowe, nowoczesne mieszkanie na 1 piętrze niskiego bloku z 2010roku na osiedlu Górczyn to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

396 000 zł44 m² 8 979,59 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł46 m² 8 549,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, os. Dolinki, gorzów wlkp. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

278 000 zł39 m² 7 198,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,62 m2, wraz z balkonem o powierzchni ok. 4m2, oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.