dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gorzów Wielkopolski

334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie na Górczynie gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Gorzowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł36 m² 10 224,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zarezerwowana umową przedwstepną! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,09 m , położone przy ul. Danuty Siedzikówny Inki, na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł63 m² 6 372,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,61 m , położone na parterze niskiego bloku z 1987 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

609 000 zł60 m² 10 079,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,42 m2 , ( 64m2 po podłodze ), wraz z tarasem o powierzchni ok.15 m2 , oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 37.40m2 z dwoma dodatkowymi piwnicami. Mieszkanie ma 37,40m2, jedna piwnica ma 4,37m2 a komórka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł37 m² 5 602,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż oferujemy przytulne, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m , położone na 1. piętrze w zadbanej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku. Budynek ma swój charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na wynajem atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie ok. 52 m , położone na popularnym osiedlu Górczyn, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł48 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , położone na parterze wysokiego bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł28 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28,40 m , położoną na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 3-pokojowe mieszkanie 46,09 m | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł47 m² 8 486,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,9 m , położonego na pierwszym piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Idealne dla singla, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

384 000 zł48 m² 7 985,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,09 m2 składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - przestronny, bardzo duży balkon! apartament 3 pokojowy+ dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł97 m² 4 330,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy Gorzów Wlkp. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz 550zl, prąd 90zl, internet 60zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

638 000 zł107 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Gorzowie Wielkopolskim Lokalizacja: gorzów Wlkp. Powierzchnia mieszkania: 107 m2 Dodatkowo: piwnica 4 m2 Typ: mieszkanie dwupoziomowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nietuzinkowe mieszkanie z antresolą 89,3 m przestrzeni i potencjału. Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 89,30 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł64 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w technologii wielkiej płyty (budynek bez windy). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Śródmieście #twojaprzyszloscmaswojadres 2-pokojowe mieszkanie ( z 3 dodatkową garderoba /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

238 000 zł37 m² 6 380,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | Niskie piętro | Os. Słoneczne Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,30 m , położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł70 m² 8 618,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,5 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.10 m2 , oraz z drugim balkonem o powierzchni ok. 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę mieszkania na wynajem ul. Poniatowskiego, gorzów Wielkopolski 3-pokojowe mieszkanie 45,5 m os. Dolinki | 1. piętro | w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł47 m² 8 504,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m położone na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal jest funkcjonalny, zadbany i gotowy do zamieszkania, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

300 000 zł46 m² 6 553,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy w samym sercu miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednia! Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 33 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł63 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Papuszy W gorzowie wielkopolskim! najem okazjonalny Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 62,61 m2 umiejscowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł82 m² 6 800,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 82,20 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 6 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Centrum Gorzowa Wlkp. 3 pokoje, balkon, piwnica, 3 piętro Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia, przy Placu Nieznanego Żołnierza Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,69 m2 , na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Górczyn, przy spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Górczyn #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 56 m 7. piętro, górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł34 m² 10 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,56 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku na osiedlu Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

600 000 zł70 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 69,5 m , położone przy ulicy Sosnkowskiego w jednej z dobrze skomunikowanych.