dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

629 000 zł73,79 m² 8 795,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,79 m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z 2017 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,61 m² 7 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 2 balkony | centrum | nowa elewacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,61 m² 6 308,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja do 22.01.2026 r. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na IV piętrze w niskim IV- piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Gen. J. Hallera w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 usytuowane na parterze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 299.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł56,28 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56 m, położone na drugim piętrze w budynku IV-piętrowym, w ścisłym centrum miasta. Duża otwarta część dzienna: pokój dzienny połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 2 400 zł Powierzchnia: 47,5 m Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 47,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,60 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Klimatyczne mieszkanie 51,6 m | Odrestaurowana kamienica | Śródmieście | Potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne wnętrze z wyważonym, nowoczesnym charakterem Na sprzedaż jasne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 52,50 m , położone na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowany na parterze w niskim bloku przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł79,78 m² 6 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe i Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem Tarasem i Garażem w Doskonałej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56,20 m² 7 028,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe | 56,20 m | Os. Piaski | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 409.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! oferta wyłączenie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, które znajduje się na parterze w niskim bloku z 1980 roku na os. Dolinki cena.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł52,62 m² 8 551,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Staszica przy ul. Reja. Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą i posiada piwnicę. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,97 m² 7 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z jasną kuchnią przy ul. Budowlanych. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

700 000 zł74,61 m² 9 382,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok z garderobą o pow.74,61 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 000 zł52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej oferty, która dotyczy mieszkania o powierzchni 55 m2. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,63 m² 7 920,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

260 000 zł47,80 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gorzów Wielkopolski 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | ul. Czereśniowa | 47,8 m Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,49 m² 6 648,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 52,48m2, 3 pokoje, usytuowane na parterze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,60 m² 5 783,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn. Górczyn pod względem ludności jest największą dzielnicą miasta, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł87,70 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne I przestronne mieszkanie na osiedlu piaski W budynku mieszkalnym Z 2008 roku. Na sprzedaż oferuję gustownie urządzone, przestronne mieszkanie położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł62,50 m² 8 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Do mieszkania przynależna komórka. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł66,38 m² 9 174,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3 pokoje z narożnym balkonem | 66,38 m | Budnex 2018 | Gorzów Wlkp. Na sprzedaż przestronne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 66,38 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,51 m² 7 949,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. ***zarezerwowane umową przedwstępną***.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,94 m² 9 599,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,94 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,37 m² 6 046,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł51,41 m² 7 586,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 51,41 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

425 000 zł46,91 m² 9 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfort, prywatność i przestrzeń w miejskim wydaniu 3 pokoje z ogrodem i garażem w nowoczesnym budownictwie Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż tylko metraż.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59,35 m² 6 470,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,35 m , położone na 9. piętrze budynku z windą. Dwustronny układ (wschód zachód) zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł63,58 m² 10 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa, niższa cena! Przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z windą w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,62 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Os. Staszica ul. Zapolskiej! Świetna relacja ceny do jakości mieszkanie, które naprawdę warto zobaczyć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

530 000 zł51,46 m² 10 299,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Manhattan zlokalizowane przy ul. Dekerta o powierzchni 51,46 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku. Na metraż składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 57 m | Os. Piaski | Winda | Widok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m ,.