dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

2 200 zł59,76 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe os. Staszica wymagany najem okazjonalny lokalizacja: mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica przy ul. Marcinkowskiego jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł93,26 m² 7 280,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 93,25 m2, które znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z 2010 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

497 800 zł50 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski. To zielona, spokojna i doskonale skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

527 000 zł62,10 m² 8 486,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,10 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 527.000.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł91,02 m² 6 580,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,20 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,40 m² 7 587,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,40 m² 6 297,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 52,4 m | Balkon | Piętro 6 | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 65,2 m | Balkon z widokiem | Osiedle Piaski | 3 Pokoje Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,61 m² 5 749,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,61 m2 z balkonem, położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku. Zlokalizowane jest w wyjątkowym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł66 m² 6 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w centralnej i doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,96 m² 10 006,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować, ładne, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 64,96m2, położone na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie IV piętra w IV kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,40 m² 6 298,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 3 pokoje | 72,4 m | Śródmieście | Prywatny parking i ogród Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w budynku z windą zlokalizowanego na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,30 m² 6 871,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 47,3 mkw położone na 7 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Standard: do zamieszkania;.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,89 m² 6 787,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,27 m² 8 250,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Możliwość dokupienia garażu! Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie mieć blisko do centrum miasta i wszystkich udogodnień? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 445.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna pcv; reszta nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł59,50 m² 5 210,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Świetna okazja również pod inwestycję! W pobliżu ośrodek akademicki. Lokalizacja: śródmieście- dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,21 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z windą z 2017 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,30 m² 6 307,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 72,30 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Piaski cena mieszkania: 425.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł51,72 m² 5 607,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm. Mieści się tutaj Katedra oraz Urząd Miejski. Dostępne linie tramwajowe 1,2,3 oraz autobusowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,39 m² 9 160,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,39 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2012 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł52,32 m² 6 861,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,32 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Staszica 1a w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zarezerwowane umową przedwstepną Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,31 m² 6 291,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przedstawiamy funkcjonalne i niezwykle klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 79,31 m , położone na 3 piętrze trzypiętrowego budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m | Parter | ul. Wyczółkowskiego | Wynajem Szukasz wygodnej przestrzeni do życia, pracy zdalnej i odpoczynku w świetnie skomunikowanej części miasta? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,84 m² 8 804,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski. To.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53,61 m² 6 696,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność dostępna tylko w Forum-Nieruchomości Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 53,61 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł103 m² 4 844,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Kamienica. Przestrzeń, której już się nie buduje. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się w reprezentacyjnej kamienicy w samym centrum miasta przy ul. Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł65,17 m² 9 667,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje Z dużym balkonem I przeszkloną loggią górczyn lokalizacja: szukasz przestrzeni w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Gorzowa? Mieszkanie położone jest przy ul. Witosa na.

Szczegóły ogłoszenia

397 900 zł47,80 m² 8 324,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł76 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem przestrzeń dla rodziny i potencjał dla inwestora Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie, że można w nich zostać na dłużej. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe 67,54 m | balkon.