dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Gorzów Wielkopolski

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

1 980 000 zł19 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gotowego projektu deweloperskiego w jednej z najbardziej perspektywicznych części Gorzowa? A może planujesz bezpieczną lokatę kapitału w grunt z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

688 770 zł7 653 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ogromnej przestrzeni, która zapewni Ci prywatność rezydencji, a jednocześnie chcesz pozostać w bezpośrednim kontakcie z miastem? Ta nieruchomość na pograniczu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

460 000 zł5 292 m² 86,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5 292 m Zieleniec, gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 5 292 m , położoną w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Kłodawie przy ulicy Skowronkowej (polnej), łączącej Kłodawę z Santockiem, w pobliżu jeziora Polnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana uzbrojona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

800 000 zł8 454 m² 94,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 8454 M2 znajdująca się W gorzowie wlkp., OBRĘB CHRÓŚCIK. . Teren na których znajdują się działki objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł11 862 m² 69,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu z uregulowanym przeznaczeniem pod działalność komercyjną? Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 11 862 m (ponad.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 385 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 10385 m2 położona przy ul. Niwickiej, obręb Zieleniec w Gorzowie Wlkp. Działka ujęta w mpzp jako działka rolna - oznaczenie R. Teren płaski, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł23 935 m² 58,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w gminie Bogdaniec w obrębie Wieprzyce, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego. Działki o łącznej powierzchni niespełna 2,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

255 170 zł1 501 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W gorzowie wlkp. Pod zabudowę mieszkaniową I usługową Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej, rozwijającej się części miejscowości Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 875 m² 225,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim obręb Chróścik, w bezpośrednim sąsiedztwie Gorzowskiej Strefy Ekonomicznej. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta, w której zrealizujesz kameralną, a zarazem prestiżową inwestycję? Mamy dla Ciebie ofertę z ogromnym potencjałem! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Małyszyn,Gorzów Wielkopolski

3 892 350 zł18 535 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz strategicznego miejsca pod budowę hali, bazy logistycznej lub zakładu produkcyjnego? Ta nieruchomość łączy ogromny potencjał rozwojowy z doskonałym skomunikowaniem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Małyszyn,Gorzów Wielkopolski

8 313 060 zł39 586 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz rozległego, doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę centrum logistycznego, hal produkcyjnych lub nowoczesnego parku biznesowego? Ta oferta to blisko 4 hektary czystego potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Małyszyn,Gorzów Wielkopolski

4 422 810 zł21 061 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę hali, centrum logistycznego lub bazy produkcyjnej? Ta oferta łączy strategiczną lokalizację z pełnym uzbrojeniem i jasną sytuacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Wawrów,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł1 691 m² 221,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 1691 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. ( obręb Wawrów ) warunki zabudowy: - budowa 7 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 000 zł10 744 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa przy ul. Wyszyńskiego W gorzowie wlkp.! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI PONAD 1 HEKTARA! Działka położona w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 zł4 000 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

.działka budowlano-inwestycyjna o pow. 40 a, zlokalizowana w niewielkiej odległości od granicy Gorzowa Wlkp.przy trasie o dużej częstotliwości ruchu kołowego.możliwość powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 000 zł8 458 m² 248,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolomitowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł1 328 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 13 arów w dobrej lokalizacji przy ul. Dolomitowej w Gorzowie Wielkopolskim. Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Gryczana

Karnin,Gorzów Wielkopolski

1 090 000 zł21 808 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 21 808 m , położoną w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Gryczanej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gorzów Wielkopolski

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł1 185 m² 336,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w bliskiej odległości od centrum Gorzowa, o powierzchni 1185 m . Nieruchomość jest w całości ogrodzona, co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

9 000 zł9 195 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz pomysł na biznes i szukasz idealnego miejsca do jego realizacji? Sprawdź tę ofertę wynajmu gruntu o powierzchni 9195 m2 , przy ul.Kostrzyńskiej. Grunt przeznaczony pod teren usług.Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wylotowa

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł1 901 m² 155,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim! Oferujemy działkę budowlaną o imponującej powierzchni 1901m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gorzów Wielkopolski

Karnin,Gorzów Wielkopolski

139 700 zł1 397 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych w malowniczym Karninie (gmina Deszczno), idealnych dla osób szukających przestrzeni na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

155 000 zł1 476 m² 105,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy, a także rozpoczętą, w zakresie dokumentacji, budową budynku wg projektu Homekoncept 70. Wydane pozwolenie na budowę! Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Poznańska

Karnin,Gorzów Wielkopolski

400 000 zł4 800 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 4800m, objęta mpzm z przeznaczeniem pod usługi, wytyczona droga dojazdowa z drogi głównej z dwóch stron. Jest możliwość sprzedaży części działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 000 zł8 458 m² 283,76 zł/m²

 

 

 

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest grunt budowlany zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. obręb- zieleniec. Dostępne są 3 działki każda o pow. 1500m2 Nieruchomości objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

1 033 920 zł34 464 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 3,4 ha zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. obręb- zieleniec. Nieruchomość w całości objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

881 750 zł3 527 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 3527m2 nieruchomość z wydanym pozwoleniem na budowę budynku handlowo - usługowego o pow. 600m2. Teren jest w całości ogrodzony i utwardzony, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 100 zł1 766 m² 0,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 17,5 ara. Teren znajduje się w Gorzowie Wlkp. (kierunek Małyszyn) i objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiatraczna

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

300 000 zł1 192 m² 251,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, oferuję działkę budowlaną przy ul. Wiatracznej w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia: 1992 m2 Powierzchnia budynków: - dom jednorodzinny 66 m2 - budowa gospodarcza 32 m2 i 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

7 500 000 zł110 877 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie 0% dla kupującego Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11.877 ha Działka położona jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Chróścik,Gorzów Wielkopolski

125 000 zł1 011 m² 123,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działki budowlane O powierzchni 10a oraz 17a znajdujące się W gorzowie wlkp., OBRĘB CHRÓŚCIK. Na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w Gorzowie Wlkp., obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

8 000 zł6 149 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Masz pomysł na biznes i szukasz idealnego miejsca do jego realizacji? Sprawdź tę ofertę wynajmu gruntu o powierzchni 6149 m2, przy samym Rondzie Sybiraków! Grunt jest ogrodzony, ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 000 zł10 744 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

9 000 zł9 195 m² 0,98 zł/m²

 

 

 

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

67 900 zł1 000 m² 67,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane położone na spokojnych przedmieściach Gorzowa Wielkopolskiego. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Srebrna

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

23 000 zł300 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odstąpienie umowy użytkowania działki rekreacyjnej znajdującej się na Górczynie. Powierzchnia działki wynosi 300 mkw. Zabudowana altanką drewnianą na podmurówce; z piwnicą; strych; toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 2000 m2 znajdująca się w granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wlkp. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł8 428 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja - 49,83zł za 1m2! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,8428 ha w Gorzowie Wielkopolskim w świetnym położeniu przy ulicy Warszawskiej. Nieruchomość idealna pod.