dowolna

Domy umeblowane Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Dom z garażem

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 200 mkw na 10 arowej działce plus niezabudowana działka budowlana 10 ar uwaga - dom aktualnie wynajęty do 31.10.2026 - Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,95 m² 5 211,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mieczyński Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Gorzowie Wlkp. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189,95 m2 usytuowany na działce o powierzchni 313 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który został dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 347 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 969.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 099 000 zł104 m² 10 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz atrakcyjnego domu wolnostojącego w cichej i spokojnej okolicy? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 496 m2 - Os.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł133,35 m² 7 116,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , składający się z dwóch kondygnacji. Parter: ganek (wejście do domu) korytarz w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski. Okolica charakteryzuje się spokojnym klimatem, dużą ilością zieleni oraz zabudową jednorodzinną, co zapewnia komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,88 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowoczesny bliźniak z 2023 r. | gorzów Wlkp., ul. Niwicka | ogród + poddasze do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Piękny dom W gorzowie wielkopolskim, ul. Dąbroszyńska. Oferuję na sprzedaż gustownie urządzony budynek mieszkalny, usytuowany w pięknej i spokojnej okolicy przy ulicy Dąbroszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł111,54 m² 7 620,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 111.54m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) w dzielnicy Zawarcie,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Spacer wirtualny:   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny w Gorzowie Wlkp. Os. Piaski, 5 minut od centrum miasta. Wybudowany w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł330 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wyjątkowy duży dom w sercu miasta przestrzeń, nowoczesne rozwiązania, klimatyczne otoczenie i widok na panoramę Gorzowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu kwadraciak po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wybudowanego w roku 1995 w samym centrum osiedla Staszica. Parter domu stanowi osobny lokal użytkowy o powierzchni 90 metrów kwadratowych (45.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

894 000 zł87 m² 10 292,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 86,86 m2 usytuowany na działce o powierzchni 600 m2 w miejscowości Kłodawa. W pełni wyposażony dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okrzei

Piaski,Gorzów Wielkopolski

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

-rezerwacja- komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Os. Piaski - Gorzów Wielkopolski. Na wynajem oferujemy przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 296 000 zł270 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w urokliwej części Gorzowa. Dom wolnostojący został zbudowany w latach 90'-tych. Powierzchnia użytkowa domu to około 270m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

6 000 zł122 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow.122m2 z 2020r mieszczący się na os.Staszica. Dom składa się z 2ch poziomów. Na parterze jest łazienka z natryskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł133 m² 7 424,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

989 000 zł131 m² 7 547,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferta zarezerwowana nowa, niższa cena! Gorzów Wielkopolski, okolice osiedla Słonecznego Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 100 m2( użytkowej 92 m2) sytuowane na działce o powierzchni 1075 m2 w Gorzowie Wlkp Stylowy, w pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewiczówny

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 590 000 zł210 m² 7 561,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta bezpośrednia! prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 210,28 m (użytkowej 131,32 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Janice,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warta Residence miejsce, gdzie komfort spotyka się z naturą Są miejsca, które zachwycają od pierwszego wejrzenia i to jest właśnie jedno z nich. Położona na jednym z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

999 000 zł141 m² 7 075,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkały. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 450 000 zł370 m² 3 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wolnostojący usytuowany na os. Wieprzyce w Gorzowie Wielkopolskim. III kondygnacyjną nieruchomość można podzielić na III strefy: podziemną, dzienną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona Kotlina

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 740 000 zł193 m² 9 015,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Atrakcyjnie położony dom w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych a zarazem w bliskiej odległości od centrum miasta. Ul. Zielona Kotlina. Dzielnica Górczyn Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł192 m² 4 947,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferujemy na sprzedaż gotowy do zamieszkania wolno stojący, piętrowy dom, położony na działce o pow. 1.219m2 (część dzierżawa), Gorzów Wlkp. Śródmieście. Pow. całkowita domu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony na dużej, 882-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Nowy Dwór,Gorzów Wielkopolski

689 000 zł82 m² 8 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 m2 usytuowany na działce o powierzchni 550 m2 w Gorzowie wlkp. Cena nieruchomości : 689.000 zł. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sulęcińska

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

5 900 zł250 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej 200 mkw na 10 arowej działce plus niezabudowana działka budowlana 10 ar Dom parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2010 roku. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:433 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w pożądanej dzielnicy Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu, spokoju oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 000 zł173 m² 12 138,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:927 m²

Wolno stojący dom w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. Wysoki standard wykończenia to tylko jedna z jego zalet. Spokojna okolica, przy jednoczesnej bliskości miasta i funkcjonalność, jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy do wynajęcia dla pracowników lokal składajacy się z 4ch osobnych kawalerek z osobnymi wejściami. Każda kawalerka ma osobne wejście, osobną kuchnie i osobną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karnin,Gorzów Wielkopolski

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i nowoczesny dom wybudowany w oparciu o projekt domu Dom w wisteriach 2 (w) nowa niższa cena (obniżka o 200.000 zł!) Dom zlokalizowany na przedmieściach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Paradyska

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

5 200 zł195 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący z garażem i ogrodem w cichej okolicy. W pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Posiadający wszystkie media z Internetem i Tv satelitarną .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sulęcińska

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

5 900 zł250 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia lub sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 200 mkw na 10 arowej działce plus niezabudowana działka budowlana 10 ar Dom parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 970 000 zł303 m² 6 501,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedlice,Gorzów Wielkopolski

1 200 000 zł220 m² 5 466,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

! nowa niższa cena! Marzysz o własnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny atrakcyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Galenowa

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż. Dom wolnostojący 100mkw w bardzo dobrej lokalizacji na spokojnym osiedlu o zabudowie jednorodzinnej. Działka 1075mkw Droga asfaltowa. Ogrzewanie gazowe (piec kondensacyjny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Karnin,Gorzów Wielkopolski

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy w Karninie. Dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1726 m2 w Gorzowie wlkp. Cena nieruchomości:.