Serce 0 Ulubione

Domy Gorzów Wielkopolski Osiedle Sady

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

5 500 zł172,50 m² 31,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Szukasz dla swoich pracowników funkcjonalnego domu z fantastycznym widokiem w niedalekiej odległości od centrum Gorzowa Wielkopolskiego? Zależy Ci, aby dom był gotowy do zamieszkania? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest budowa parterowego domu w stanie surowym zamkniętym znajdującym się w cichej i spokojnej okolicy nowo wybudowanych domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł370 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: domu jednorodzinnego o pow. 370m Wieprzyce #twojaprzyszloscmaswojadres Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215,02 m² 5 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Urokliwy dom W zacisznej części śródmieścia W gorzowie wielkopolskim Polecam dom wolnostojący o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 710 m2 Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szukasz miejsca, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność gospodarczą? Ten dom przy ul. Zielonej to strzał w dziesiątkę! Na działce o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł152,56 m² 5 047,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 702 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która jest przedmiotem sprzedaży. 1,6702 hektara gruntu przy drodze S3 wraz zabudową mieszkalno gospodarczą z aktualnie uchwalanym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 347 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 969.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , składający się z dwóch kondygnacji. Parter: ganek (wejście do domu) korytarz w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł350 m² 1 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - os. Górczyn Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni użytkowej 240 m2., położony na działce o powierzchni 700 m2,wybudowany w 1994 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł300 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy Państwu do wynajęcia dom atrakcyjnie położony, w spokojnym i zacisznym miejscu osiedla Sady. Dom o łącznej pow. 300 m.kw składa się z części piwnicznej, parteru.