dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

55 000 zł19 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Przedmiotem oferty jest garaż jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej położonym w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Staszica. Pomieszczenie garażowe o powierzchni 19 m2 posiada nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 000 zł1 700 m² 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, teren byłych zakładów chemicznych Stilon Powierzchnia: - powierzchnia całkowita budynków: 1700 m (800 m + 900 m ) - Powierzchnia magazynu: 900 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Garaż, ul. Kotsisa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

38 000 zł12,50 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, osiedle Staszica, przy ulicy Aleksandra Kotsisa. Lokalizacja w kwartale ulic Matejki, kotsisa, mościckiego i Kosynierów.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

45 000 zł1 350 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży używana konstrukcja stalowa hali magazynowej o gabarytach : h - 15 mb. szerokości h - 90 mb. długości h - 2,80 mb. wysokości u boku (wysokość przelotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

495 000 zł210 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Budynek warsztatowy hali produkcyjno-magazynowej o wysokości 3,5m + pomieszczenia socjalne - 176m2 + pom. biurowe na I piętrze - ok. 35m2. Budynek ocieplony, łącznie z dachem. Działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł650 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

NA sprzedaż nowoczesna hala znajdująca się W gorzowie wielkopolskim. Na sprzedaż nowa hala wybudowana w 2019 roku, znajdująca się W Gorzowie Wlkp., obręb zieleniec, 1,6 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec z parkingiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 195 000 zł691 m² 4 623,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * budynek mieszkalno - usługowy W całości wynajęty kupując nieruchomość, nabywasz gotową inwestycję generującą stały dochód.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł691 m² 4 623,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferta bezpośrednia - bez kosztów wynagrodzenia biura Na sprzedaż wyjątkowa oferta - nietuzinkowy budynek mieszkalno-usługowy, położony w Śródmieściu, przy ul. Mickiewicza. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł280,42 m² 1 676,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Część dużego kompleksu handlowo-usługowo-biurowego + hala produkcyjna - duże możliwości - warto! Przedstawiam ofertę sprzedażny lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej 258,2 m2, wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł460 m² 2 823,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:948 m²

Hala produkcyjno-magazynowa o pow. łącznej ok. 460 m2. Całość podzielona na kilka pomieszczeń produkcyjno-magazynowych o pow. 148m2, 84m2, 45m2, 39m2 + zaplecze biurowe i socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 348 m² 1 149,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy Z częścią biurową, rewelacyjna lokalizacja - ul.Kostrzyńska, 600 m od wjazdu na S 3 Polecam Państwu bardzo funkcjonalny, doskonale skomunikowany obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł109 m² 1 825,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:173 m²

Odświeżona oferta Z nową, jeszcze bardziej atrakcyjną ceną. Teraz to doskonały moment, aby skorzystać Z wyjątkowej okazji na rynku nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,13 m² 6 137,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy na prezentacje garażu zlokalizowanego przy ul. Młodych w Gorzowie Wlkp. Garaż po generalnym remoncie podczas, którego: - wymieniono dach/pape - wymieniono instalacje elektryczną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:232 m²

Budynek usługowo - biurowy W całości wynajęty kupując nieruchomość, nabywasz gotową inwestycję generującą stały dochód Z najmu (M.IN. Żabka, biura oraz powierzchnia magazynowa).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł212 m² 4 240,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim w obrębie Zieleniec. Nieruchomość zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

13 000 000 zł3 211 m² 4 048,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Zachód Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu doskonałą okazję inwestycyjną w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Aktualne przeznaczenie budynku to handel, usługi, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

80 000 zł16 m² 4 938,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w zabudowie szeregowej położonego przy ulicy Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 16,20 m2. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zespół pomieszczeń magazynowo-warsztatowo-biurowych o łącznej pow. ok. 200 m2 zlokalizowanych na działce o pow. ok. 900 m2 na os.Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Górne Miasto,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł281 m² 2 490,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:537 m²

Rezerwacja. Budynek w całości podpiwniczony możliwość wykorzystania na działalność usługową, produkcję lub zaplecze logistyczne. Media i ogrzewanie: ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

85 000 zł19 m² 4 427,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Rezerwacja Biuro luxm Nieruchomości oferuje do sprzedania dwa garaże na os. Europejskim. Pierwszy garaż o powierzchni 19,35 m2 ul. Londyńska 13 A-C ( 89 tys. zł) Drugi garaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

7 600 000 zł729 m² 10 425,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:211 m²

Stylowa Kamienica Inwestycyjna - centrum Gorzowa Wielkopolskiego sprzedaż zwolniona Z podatku pcc2%! Na sprzedaż reprezentacyjna kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krótka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 290 000 zł1 620 m² 796,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Jako właściciel sprzedam nieruchomość w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Krótkiej 17. W skład nieruchomości wchodzi: - działa o pow. 2011 m2 w pełni ogrodzona z 2 wjazdami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

13 000 000 zł1 896 m² 6 856,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 054 m²

Atrakcyjna inwestycja komercyjna Deszczno | 1,0054 ha | 2 hale | 1 696 m2 Na sprzedaż nowoczesny kompleks usługowo-handlowy o łącznej powierzchni zabudowy 1 696 m2 (w tym ok. 200 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grobla

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Hala o pow. zabudowy 910m2, a także budynek garażowy o pow. ok. 50m2 położone na działce o pow. 2.190m2 przy ul. Grobla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sulęcińska

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:201 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 70 m2 posadowiona na działce o pow. 201 m2, położona w Gorzowie Wlkp przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

39 900 zł14 m² 2 860,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Na sprzedaż miejsce postojowe położone w Gorzowie na osiedlu Górczyn w budynku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 6. Powierzchnia miejsca postojowego 13,95 m2. Wjazd do hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Garbary

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

880 000 zł270 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni zabudowy 270 m2 usytuowany na działce gruntu o powierzchni 1128 m2 zlokalizowany w Centrum miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Garbary. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

7 300 000 zł2 241 m² 3 257,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 268 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy z opcją przejęcia działalności - Gorzów Wielkopolski. Zobacz prezentację video obiektu: na sprzedaż w pełni wyposażony, energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Myśliborska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

59 500 zł18 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Polecamy Państwu garaż z kanałem przy ulicy Ryskiej w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. 18 m2, w nienagannym stanie technicznym, z doprowadzoną energią elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu lokal biurowo-usługowo-biurowy w nowoczesnym kompleksie. Powierzchnia lokalu to 98 m.kw, lokal na 1 pietrze, winda. Słoneczny i przestronny lokal nadający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 000 zł770 m² 2 597,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bardzo atrakcyjny budynek z reprezentacyjnymi witrynami. Usytuowany ok 1 km. od centrum miasta przy głównej trasie Powierzchnia użytkowa 770 m2 na dwóch piętrach. Działka ok 1200 z wiatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

33 900 zł19 m² 1 784,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w zabudowie szeregowej położonego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 19 m2. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starzyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

95 000 zł16 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż o pow. 16m2, położony na atrakcyjnym Osiedlu Górczyn, ul. Starzyńskiego. Cena 95.000 ZŁ Położony w ciągu garażowym, z łatwym wjazdem. Polecam Opis oferty sporządzony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

6 500 000 zł729 m² 8 916,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:211 m²

N o W A * N I Ż S Z A * C E N A! 8 916 zł za 1 m2! Stylowa Kamienica Inwestycyjna - centrum Gorzowa Wielkopolskiego sprzedaż zwolniona Z podatku pcc2%! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nasienna

Chróścik,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł500 m² 1 398 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 092 m²

Atrakcyjna działka w Gorzowie Wlkp. obręb Chróścik ul. Nasienna, zabudowana dwoma budynkami poniemieckimi w dobrym stanie - do adaptacji. Pow. zabudowy budynków to 203m2 i 279m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Działki 2700 m2 z w pozwoleniem na budowę hali i pomieszczeń biurowych w projekcie ok.600m2 za 450 tyś zł.m2. lub inne działki obok za 100 -166zł/m2 Teren uzbrojony Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

5 200 000 zł1 100 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 054 m²

Na sprzedaż kompleks złożony z dwóch niezależnych hal zlokalizowany w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego zaledwie 9 km od centrum miasta i 7 km od trasy S3 zapewniając szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

39 000 zł18 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***rezerwacja*** Zapraszamy do innych naszych ofert! Oferujemy Państwu garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia garażu: 18 m2 *kanał -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

35 000 zł19 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w zabudowie szeregowej położonego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 19 m2. Zapraszamy do kontaktu. Szanowni Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

4 299 000 zł600 m² 7 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowa kamienica znajdująca się w ścisłym centrum miasta. Budynek z 1900r. przeszedł całkowitą modernizację. II piętra + poddasze + zaadoptowany niski parter. Pow. całkowita ok 600m2,.