dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 546 ogłoszeń

10 900 000 zł17 000 m² 641,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka z koncepcją zabudowy pod budownictwo wielorodzinne. Oferuję do sprzedania działkę na Zawarciu u zbiegu ulicy Zielonej i Grobla z koncepcją zabudowy wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 45,50m2, położonego, przy ulicy Ogińskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł65,30 m² 6 814,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Walczaka na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł89,16 m² 7 615,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe m4 o wyjątkowym układzie i funkcjonalności! Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Słonecznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł25,55 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż mieszkanie W nowoczesnej kamienicy Z windą - gorzów wielkopolski oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż lokal o powierzchni 25,55 m2, usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie - Dolinki | 52,5 m | 3 pokoje | 8 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł83,60 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedle Manhattan. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,40 m² 7 587,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 51,41 m | ul. Sikorskiego | Widok na Park Róż Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m , położone na 2. piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,20 m² 7 075,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkały. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 4 pokoje z balkonem | 65,8 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na prowadzenie działalności biurowej, kosmetycznej, usługowej, handlowej, medycznej mieszczący się w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39,87 m² 11 763,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Olimpijskim. Niewielkie osiedle składające się z 4 dwuklatkowych budynków, niskich budynków z 2018r., tworzy przyjemną enklawę do życia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "piaski" w Gorzowie Wlkp. o powierzchni 65 m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku. Metraż obejmuje: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,33 m² 6 351,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,33 m2, położona w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²25 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy do wynajęcia, wolny od zaraz. Lokal zlokalizowany W gorzowie wielkopolskim przy ulicy pocztowej 3. Na powierzchnię lokalu składają się: - 2 x sala, - toaleta, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł62,10 m² 8 486,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,10 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 527.000.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł888,20 m² 3 321,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Kamienica po gruntownym remoncie, zlokalizowana przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Blisko ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie parku oraz zabudowy wielorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Strażacka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Wyjątkowa rezydencja w Gorzowie Wielkopolskim przestrzeń, komfort i potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i słoneczna kawalerka usytuowana na poziomie wysokiego parteru w IV kondygnacyjnej kamienicy w samym centrum Gorzowa Wlkp. przy ul. Wełniany Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gorzów Wielkopolski

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:694 m²

Willa Zacisze opowieść o miejscu, które dopiero zaczyna się naprawdę Miejsce, które nie potrzebuje przedstawienia W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Parku Siemiradzkiego, stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski, śródmieście, 46 m , balkon + taras Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,62 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Os. Staszica ul. Zapolskiej! Świetna relacja ceny do jakości mieszkanie, które naprawdę warto zobaczyć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Górczyn. Jest to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł40 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Uwaga! Pawilon można nabyć za kwotę 40 tyś. zł bez wyposażenia! Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni 40m2, usytuowany na rogu ulic Prądzyńskiego oraz Sowińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł30,84 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem postojowym Osiedle Nowa Cegielnia, gorzów Wlkp. ul. Warszawska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na 3 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,38 m² 10 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 2013 | Parking | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 31,38 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

37,78 zł/m²47,65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Państwu lokal o powierzchni 47,65 mkw.na parterze w wyremontowanej ,ocieplonej z nową elewacją kamiennicy w Śródmieściu. Lokal posiada 4 pokoje umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na osiedlu Dolinki. Wnętrza są jasne i przytulne, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł400 m² 6 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt handlowo-usługowy | 400 m | Gotowy biznes | Sala Weselna Na sprzedaż atrakcyjny obiekt o funkcji bankietowo-weselnej, stanowiący gotowy i prosperujący biznes z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł36,60 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,6 m2 , wraz z dużym balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł52,72 m² 6 240,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | 2 piętro | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania | ul. Wyczółkowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł51 m² 35,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow.51m2 w niskim bloku z 2010r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 450 zł36 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-dużego salonu z aneksem kuchennym- wyposażonego w zabudowę kuchenną na wymiar, nowoczesny nowy sprzęt agd - lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, pochłaniacz, czajnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,91 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze nowoczesnego bloku z windą z 2020 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Górczyn. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,44 m² 11 104,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010