dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 551 ogłoszeń

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne wnętrze z wyważonym, nowoczesnym charakterem Na sprzedaż jasne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 52,50 m , położone na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Osiedle Dolinki | Gotowe do zamieszkania Miejsce, do którego chce się wracać Są wnętrza, w których od pierwszej chwili pojawia się poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 160 m2 położonego w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie lubuskim., PL. Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,22 m² 5 225,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe W śródmieściu Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,22 m2 usytuowane na 1 w 3 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wlkp. przy ul. B.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł53,20 m² 30,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze nowego budynku przy ul. Batalionów Chłopskich (przy Q10). Salon z aneksem kuchennym i dużym balkonem, łazienka z wc i dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł131,67 m² 1 215,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Udział 1/4 w nieruchomości z dużym potencjałem | Gorzów Wielkopolski, ul. Nowy Dwór Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 1/4 w budynku położonym na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł76 m² 5 118,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zarezerwowane Nowa, niższa cena! Tylko 5.100 zł/m2! Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, usytuowane na 4. piętrze w bloku czteropiętrowym. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

397 900 zł47,80 m² 8 324,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

278 000 zł48,65 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Klimatyczne mieszkanie w sercu Gorzowa Wlkp. 48,65 m | ul. Dworcowa | 278 000 zł Szukasz mieszkania z charakterem, w świetnej lokalizacji i gotowego do zamieszkania? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

721 000 zł320,33 m² 2 250,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 320,33 m , idealny pod różnorodne działalności. Układ powierzchni: - parter: 213,65 m - Piwnica: 106,68 m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

10 800 €3 000 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim o powierzchni 3 000 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł302,30 m² 6 119,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej, jednorodzinny podpiwniczony. Lokalizacja: lokalizacja tego domu jest wprost idealna! Dom położony jest w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,90 m² 7 623,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3 pokoje | 2 Balkony | Nowe Budownictwo | Ul. Bohaterów Westerplatte Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,90 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,08 m² 12 444,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską W cenie! os. Europejskie, ul. Węgierska. Blok z 2024r. z windą, II piętro. Na pow. 36,08m2, składa się: - salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

29,62 zł/m²42,20 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42,2 m2, położony w centrum handlowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Składa się aktualnie z 2ch pomieszczeń + małego zaplecza. Dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania z ogrodem na Osiedlu Górczyn. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na parterze, zlokalizowany na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem os. Górczyn, plac Jana Pawła II, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł49,20 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność i doskonałą lokalizację-ta oferta może Ciebie zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53,61 m² 6 696,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność dostępna tylko w Forum-Nieruchomości Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 53,61 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²28 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 28 m2, położony w centrum handlowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Składa sie z 2 pomieszczeń tj. sala obsługi i zaplecze. Położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Warty. Lokalizacja łączy w sobie komfort codziennego życia z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku na osiedlu Dolinki. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie ul. Walczaka, gorzów Wlkp. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na II piętrze budynku przy ul. Walczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 350 000 zł5 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość komercyjna - 3 obiekty + plac manewrowy. Teren 0,5 ha cena do negocjacji. Na sprzedaż kompleks przemysłowo-usługowy składający się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł2 834 m² 2,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty dzierżawy jest ogrodzony i wybetonowany plac o pow. 2300 mkw., położony w rejonie ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp. Dojazd drogą utwardzoną, pełne media.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,92 m² 11 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Narutowicza, os. Górczyn, gorzów Wielkopolski Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,37 m² 5 373,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które kupuje się na już. I są takie, które dają coś znacznie więcej możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie po swojemu. To właśnie jedno z nich. 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta osiedle Staszica ( ul. Dunikowskiego) ~.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,96 m² 10 260,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2009 roku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł15,50 m² 3 225,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży miejsca postojowego, które rozwiązuje jeden z najczęstszych problemów mieszkańców brak dostępnych miejsc parkingowych. Na sprzedaż miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nieruchomości Mieczyński przedstawia bardzo gustownie urządzony dom o powierzchni całkowitej 160 m , położony na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,94 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe nowe mieszkanie na wynajem przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą. Mieszkanie o pow. 42 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł92,31 m² 5 730,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Duże mieszkanie 4-pokojowe | śródmieście | 92,31 m lokalizacja: nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Mieszka I. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,37 m² 6 046,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,74 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.