dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 548 ogłoszeń

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

850 000 zł6 591 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni prawie 66 arów położony w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kostrzyńskiej przy trasie Gorzów - Kostrzyn około 400 metrów od węzła S3. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,97 m² 6 858,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,97m2. Mieszkanie dwupokojowe, znajduje się w niskiej kamienicy na pierwszym piętrze. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę. Wnętrze mieszkania jest przytulne i tworzy komfortową i zachęcającą atmosferę idealną do zamieszkania. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł52,48 m² 9 717,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie 3-pokojowe na osiedlu Staszica przy ulicy Marcinkowskiego o powierzchni 52,48 m2 położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Niwicka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

150 000 zł1 422 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce na twój dom! 2 duże działki budowlane | gorzów wlkp., UL. Niwicka | 1400 m każda Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Dostępne od zaraz! Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowie z 2007r. Spokojna, zielona okolica, w pełni zagospodarowana. Tu nic już Cię nie zaskoczy! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze kamienicy w okolicach Nova Park, os. Zawarcie. Mieszkanie o pow. 44,89 m2, składające się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO remoncie mieszkanie 3 pokojowe- parter- os. Górczyn Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na os. Górczyn. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy parku, po remoncie. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze niskiego bloku na os. Dolinkiw Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,60 m² 6 041,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z potencjałem 82,6 m przy ul. Sczanieckiej Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego lokalu użytkowego o powierzchni 82,6 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane na 3 piętrze się w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem przestrzeń dla rodziny i potencjał dla inwestora Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie, że można w nich zostać na dłużej. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 385 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 10385 m2 położona przy ul. Niwickiej, obręb Zieleniec w Gorzowie Wlkp. Działka ujęta w mpzp jako działka rolna - oznaczenie R. Teren płaski, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się Z tą ciekawą ofertą! 2 pokojowe mieszkanie w bloku, zaraz przy Parku Róż! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł109 m² 4 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości myhouse.Ekspert prezentuje do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w wysokim bloku a ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagana Umowa Najmu Okazjonalnego. Polecam państwu na wynajmem zadbane, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w niskim bloku na Osiedlu Dolinki w Gorzowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,84 m² 8 804,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski. To.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowo-usługowy 60 m Ścisłe Centrum Gorzowa Wielkopolskiego ul. Sikorskiego. Oferuję na wynajem lokal o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,95 m² 5 211,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mieczyński Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Gorzowie Wlkp. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189,95 m2 usytuowany na działce o powierzchni 313 m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53,61 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena! okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, górczyn. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe 64 m na sprzedaż - Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²307,84 m² 13 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia unikalna powierzchnia inwestycyjna w klimatycznej kamienicy z gotowym potencjałem pod dochodowy projekt najmu lub działalność mieszkalno-biurową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł50,60 m² 8 616,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60m2 zlokalizowane w nowym bloku na 4 piętrze (winda od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, w Centrum Miasta jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Okolica stanowi serce.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł59,76 m² 5 957,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59,76m2, położonego, przy ulicy Stanisławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który został dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,49 m² 7 811,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.52.49 m2 po generalnym remoncie, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 802 160 zł15 018 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod działalność przemysłową lub usługową znajdująca się w Gorzowie Wlkp. w obrębie Chróścik. Na sprzedaż działka o powierzchni 15018 m2 przeznaczona pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,10 m² 8 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne 2 pokoje z antresolami | 35 m | Kamienica | ul. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł41,72 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,72 m ul. Chopina Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Chopina. Ma 41,72 m , na które składają się dwa ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł88 m² 7 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

30 zł/m²65,11 m² 1 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok 65 m2. Lokal znajduje się na parterze w II kondygnacyjnym budynku. Parking przy budynku. W cenie wszelkie media. Oferujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o charakterze usługowo-handlowym o powierzchni 150 mkw położony w budynku usługowo-handlowym. Składa się z dwóch dużych pomieszczeń, jednego małego,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł136 m² 6 389,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny dwupokoleniowej wieprzyce lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego Wieprzyce. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł15,15 m² 2 640,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży miejsca postojowe górczyn Do sprzedaży dwa miejsca postojowe o powierzchni 14,06 m2 i 15,15 m2 zlokalizowane w hali garażowej ulicy Witosa 8-22 Górczyn. Koszt każdego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij