dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 548 ogłoszeń

Lokal handlowy umeblowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,01 m² 7 466,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,01 m2 usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,50 m² 6 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł127,20 m² 6 446,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, centrum Miasta. To doskonale skomunikowana i tętniąca życiem część miasta, zapewniająca stały przepływ pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim os. Zieleniec. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²39,60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowy w Śródmieściu, ul. Mieszka I położony w parterze budynku, z dużą witryną, parking przed lokalem (strefa bezpłatna). Powierzchnia lokalu to 39,60m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

372 960 zł1 332 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki premium W presiżowej lokalizacji Z pięknym widokiem. Gorzów wlkp. O. Chwalęcice. Kupujący zwolniony z pcc! Na sprzedaż pięknie położone działki w m. Gorzów Wlkp. obręb.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 44 m na wynajem | Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn, ul. Andersa Przedstawiam na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

688 770 zł7 653 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ogromnej przestrzeni, która zapewni Ci prywatność rezydencji, a jednocześnie chcesz pozostać w bezpośrednim kontakcie z miastem? Ta nieruchomość na pograniczu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł35,50 m² 11 802,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z windą, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum Miasta. To doskonale skomunikowana i tętniąca życiem część miasta, zapewniająca stały przepływ pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32,38 m² 4 910,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Duży garaż zewnętrzny na sprzedaż górczyn | 32,38 m | budynek 2020 Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 32,38 m , zlokalizowany przy ul. Sosnkowskiego (budynek 31 41) - Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy na prezentację kawalerki położonej na 2 piętrze dwupiętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy osiedla Staszica. Powierzchnia mieszkania to 29 m 2 jasnej i przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²619 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal, który przyciągnie Twoich klientów! Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

364 100 zł36,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31,41 m² 7 640,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 31,41 m2 usytuowaną na parterze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 240.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m | Parter | ul. Wyczółkowskiego | Wynajem Szukasz wygodnej przestrzeni do życia, pracy zdalnej i odpoczynku w świetnie skomunikowanej części miasta? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

776 700 zł86,30 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przeznaczonego na gabinet / gabinety medyczne. Nieruchomość doskonale widoczna z ulicy, duże natężenie ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kultowy pub studencki gotowy biznes Z 30-letnią historią! Marzysz o własnym lokalu z duszą i niepowtarzalnym klimatem? Oto niepowtarzalna okazja na sprzedaż legendarny.

Szczegóły ogłoszenia

155 600 zł30 m² 5 186,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 30 m , położonego w miejscowości Gorzów Wielkopolski, (66-400), przy ulicy Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł241 m² 4 107,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 241 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000 na Os. Poznańskim cena nieruchomości : 990.000 zł. CO znajdziesz W środku? parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł55,39 m² 5 037,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkaniez 3-ma osobnymi pokojami, z wymionionymi instalacjami, połozony w spokojnej okolicy, przy ul. Waryńskiego 3. w Gorzowie Wlkp. idealne dla rodziny lub na inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,46 m² 6 577,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem oferty jest bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,60 m² 5 984,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 063 m² 428,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Piaski, przy ulicy Zofii Kuratowskiej. To spokojna i dobrze skomunikowana część miasta, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w dobrym standardzie o pow. 28m2, składający się z jednego pomieszczenia, przedzielonego zabudową mebli na 2 części. Dodatkowo szafy w zabudowie. Położony na IV.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu teren inwestycyjny o powierzchni 2000 m2 przy drodze wylotowej z Gorzowa Wlkp. w kierunku Chwalęcic. Droga o dużym natężeniu ruchu. Teren wprost idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

460 000 zł5 292 m² 86,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5 292 m Zieleniec, gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 5 292 m , położoną w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Oferujemy do wynajecia nieruchomość zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł2 425 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę siedziby firmy, hali lub obiektu komercyjnego? Ta oferta to bezpieczna i perspektywiczna przestrzeń dla rozwoju Twojego biznesu. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

360 000 zł95 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter dwurodzinnej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Moniuszki. Połowa działki o powierzchni 572 mkw. na której wybudowano garaż. Dodatkowy pokój na poddaszu i piwnice. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł82 m² 5 670,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 62 m , położone na zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów przy ul. Żeromskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 500 000 zł246 m² 14 227,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Willa, w której wszystko znajduje swój naturalny porządek Są miejsca, które nie próbują przyciągać uwagi a mimo to zatrzymują ją na dłużej. Nie poprzez efekt, lecz poprzez spójność.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł560 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o pow. 550mkw; 3 rampy; brama (wys 3,15; szer 5,40). Betonowa posadzka. Plac manewrowy betonowy. Obiekt monitorowany. Możliwość wynajęcia biura.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 163 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej z mpzp o powierzchni 3163m2 położonej, przy ul. Łagodzińskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.