dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 549 ogłoszeń

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,68 m² 7 274,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 33,81 m2, zlokalizowaną na parterze ocieplonej kamienicy w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

389 500 zł49 m² 7 948,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,30 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Walczaka 13 na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum handlowym "park 111", które mieści się w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Wstrzymana! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Staszica Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

38,67 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy doskonale nadający się na biura. Powierzchnia 150 mkw: na piętrze 4 pomieszczenia, kuchnia, łazienka, toaleta, taras; na parterze 2 pomieszczenia i toaleta. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 503 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka, o pow. 1503 m2, położona w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina, przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny usług (78_mpzp 4u_78_mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł1 085 m² 137,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Ludowej, w spokojnej, kameralnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum miasta. W niniejszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Zakanale spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

72,73 zł/m²27,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy świeżo odnowiony zlokalizowany na 1 piętrze obiektu handlowo-usługowego, charakteryzującego się wysokim standardem wykończenia. Składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, w nowym bloku oddanym w 2011 roku, o powierzchni 62,39 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł82 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim - idealne dla rodziny Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł63,32 m² 6 285,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Twoje miejsce na Piaskach - 3 pokojowe przestonne 63,32 m2- czeka na nowego właściciela. Cena podlega negicjacji! Mieszkanie znajduje się przy ul. Dowbora Muśnickiego 34, na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piewrwszy raz wynajmowane! wszystko nowe nieużywane! Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę o pow.35m2 na ul.Pyrzyckiej przed Baczyną w pobliżu strefy ekonomicznej w Baczynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, na Osiedlu Piaski (obręb Chwalęcice) jednej z najbardziej zielonych i cenionych części miasta. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o przestronnym i nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Najważniejsze atuty apartamentu: - powierzchnia: 92,46 m idealne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 48 m | Os. Manhattan | 2. piętro Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie cenisz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49m2, położonego, przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Nadbrzeżna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

52,88 zł/m²28,50 m² 1 507 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Nadbrzeżnej w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal ma powierzchnie 28,50 m2 Lokal znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,04 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Dzień dobry zaczyna się tutaj Słoneczny apartament na Osiedlu Magnolia Park Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię pierwsze promienie słońca delikatnie wpadające do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,50 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne, nowoczesne mieszkanie w Wawrowie na osiedlu Moje Bermudy Mam przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł13,24 m² 7 477,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży pokoju. To idealna opcja dla osób żyjących w biegu, podróżujących bądź też jako inwestycja na wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy na Zakanalu. Cena mieszkania: 259.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

336 000 zł48,28 m² 6 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł41 m² 13 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum blisko parku Z miejscem postojowym I piwnicą. Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie położone w samym centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy 65 m | I Piętro | Os. Staszica | Wynajem Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony na osiedlu Staszica, na I piętrze pawilonu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

170 000 zł1 665 m² 102,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W świetnej lokalizacji - gorzów wlkp. Ofertą sprzedaży są działki budowlane położone w Gorzowie Wlkp. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

39 000 zł18 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż w bardzo dobrym stanie w ciągu garaży za firmą "batcar" na ul.Warszawskeij 164. Garaż ma 18m2, kanał, jest po remoncie w 2023r. Szybki termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł500 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

NA sprzedaż piękna posiadłość Z dwoma domami I basenem W gorzowie wielkopolskim na obrzeżach miasta! działka 20a. ***biura*** Na sprzedaż atrakcyjna posiadłość, składająca się ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który został dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł47,20 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,20 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2 na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje umeblowane balkon parking 1800 zł promuj odśwież Prywatne Poziom: 1 Umeblowane: tak Rodzaj zabudowy: blok Powierzchnia: 43 m Liczba pokoi: 2 pokoje Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 54 mkw położone w niskim bloku na 4 piętrze na Górczynie. Kilka lat temu w mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,38 m² 6 286,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,38 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na osiedlu Zawarcie W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe 67,54 m | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z miejscem postojowym W hali pod budynkiem! atrakcyjne klimatyzowane mieszkanie W nowym budownictwie - osiedle rodzinne. Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupoziomowe,jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 619.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3.