dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Wieprzyce

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł36 m² 8 157,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

185 000 zł930 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w spokojnej części miasta o powierzchni 930 m2 w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Kostrzyńskiej. (Wieprzyce) Nieruchomość gruntowa nadaje się pod zabudowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 54m2, i piętro, winda. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 399 000 zł400 m² 5 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Nowa Cena! Przedmiotem oferty jest klimatyczny dworek z 1890r. Posiadłość znajduje się na 47 arowej działce, której centralnym punktem jest budynek mieszkalny o pow. ok 500m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

3 000 zł3 527 m² 0,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 3527m2 nieruchomość zlokalizowana bliska węzła S3. Teren jest w całości ogrodzony i utwardzony, ponadto posiada bezpośredni wjazd z drogi. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 399 000 zł400 m² 5 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

406 125 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Zdjęcia z przykładową wizualizacją. Oferujemy do sprzedania mieszkanie w nowym bloku z 2023r. na ul.Kostrzyńskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

3 000 zł3 527 m² 0,85 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 399 000 zł400 m² 5 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

881 750 zł3 527 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 3527m2 nieruchomość z wydanym pozwoleniem na budowę budynku handlowo - usługowego o pow. 600m2. Teren jest w całości ogrodzony i utwardzony, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

ZIELONA DOLINA,Gorzów Wielkopolski

590 000 zł108 m² 5 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

NA sprzedaż dom Z garażem przy lesie W zabudowie bliźniaczej W gorzowie wielkopolskim na os. Zielona dolina, wieprzyce. *** rezerwacja*** Na sprzedaż dom parterowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

881 750 zł3 527 m² 250 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 470 000 zł400 m² 6 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dworek z 1890r. Posiadłość znajduje się na 47 arowej działce, której centralnym punktem jest budynek mieszkalny o pow. ok 500m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

105 000 zł3 152 m² 33,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest działka o pow. 31,5 ara zabudowana budynkiem gospodarczym z 2018r. o pow. 46 m2. Teren w całości ogrodzony. Blisko zjazdu z drogi S3. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł29 m² 6 114,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o pow.28,62m2 mieszczącą się na os.Wieprzyce. kawalerka mieści się w nowym budynku z 2012r. Kawalerka jest w pełni wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

881 750 zł3 527 m² 250 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 470 000 zł400 m² 6 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

160 000 zł16 730 m² 9,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 16730 m kw., z możliwością zabudowy zagrodowej, położoną w obrębie Wieprzyce, ok. 7 km od centrum Gorzowa. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny dom wolnostojący na os.Wieprzyce w okolicy sklepu Delikatesy Centrum. Dom jest w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

105 000 zł3 152 m² 33,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest działka o pow. 31,5 ara zabudowana budynkiem gospodarczym z 2018r. o pow. 46 m2. Teren w całości ogrodzony. Blisko zjazdu z drogi S3. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 000 000 zł3 527 m² 283,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 3527m2 nieruchomość z wydanym pozwoleniem na budowę budynku handlowo - usługowego o pow. 600m2. Teren jest w całości ogrodzony i utwardzony, ponadto posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 470 000 zł400 m² 6 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

120 000 zł3 152 m² 38,07 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

120 000 zł3 152 m² 38,07 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 100 000 zł261 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta wstrzymana- dom wynajęty. Dom Z lokalem usługowym położony na pięknej działce przy lesie! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący wraz z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 999 zł73 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie dla firm. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe w dobrym standardzie wykończenia o pow.73m2 mieszczące się na os.Wieprzyce w bloku z 2010r. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Przedmiotem oferty jest działka rolna o pow. 31,5 ara zabudowana budynkiem gospodarczym z 2018r. o pow. 46 m2. Teren w całości ogrodzony. Blisko zjazdu z drogi S3. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł3 152 m² 0,32 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 000 m²

Do sprzedania oferuję dom parterowy. Duża kuchnia częściowo otwarta na salon z wyjściem na taras. 5 pokoi, toaleta i łazienka z toaletą, wanną i prysznicem i podgrzewaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

120 000 zł3 152 m² 38,07 zł/m²

 

 

 

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

NA sprzedaż wolnostojący parterowy dom w Gorzowie Wlkp. na Wieprzycach Polecamy na sprzedaż parterowy dom o pow. całkowitej 140 m2, usytuowany na dużej zagospodarowanej działce o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł50 m² 6 461,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Bezczynszowe Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,30 m2 na Os. Wieprzyce ( Zielona Dolina) w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witnicka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł502 m² 3 240,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ścianie lasu Z rozpoczetą budową domu wolnostojącego I zadbanym budynkiem gospodarczym- os. Wieprzyce. Przedmiotem oferty jest działka o pow. użytkowej 502m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witnicka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł111 m² 3 240,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Działka przy ścianie lasu Z rozpoczetą budową domu wolnostojącego I zadbanym budynkiem przystowowanym do celów mieszkalnych- os. Wieprzyce - możliwa zamiana na mieszkanie! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

139 000 zł3 152 m² 44,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 31,5 ara zabudowana budynkiem gospodarczym z 2018r. o pow. 46 m2. Teren w całości ogrodzony. Blisko zjazdu z drogi S3. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 200 000 zł670 m² 3 283,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest IV kondygnacyjny budynek biurowy z czego parter i dwa pierwsze piętra stanowią pomieszczenia biurowe z zapleczem socjalnym a na 3 piętrze znajduje się archiwum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

21,88 zł/m²160 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest 7 pokoi biurowych w holu recepcja plus kuchnia i łazienka zlokalizowane na I pietrze budynku z windą. Biurowiec położony na osiedlu Wierzyce w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow.30m2 mieszczącą się na os.Wieprzyce. kawalerka mieści się w nowym budynku z 2012r. Kawalerka jest w pełni wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 200 000 zł670 m² 3 283,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

6 000 zł340 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

wynajęte! Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt magazynowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą ekspresowa S3 (zielona Góra Szczecin) zjazd Gorzów Zachód. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

560 000 zł78 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest nie duży lecz urokliwy dom w sąsiedztwie lasu w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 78m2 znajduje się salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia.