dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Śródmieście

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

649 000 zł102 m² 6 334,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102,46 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1990 w Śródmieściu. Cena mieszkania: 649.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z widokiem na panoramę Gorzowa | 3 pokoje | Os. Dolinki | Bez prowizji Są mieszkania, które są tylko metrażem. I są takie, do których chce się wracać. To 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

720 000 zł76 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Żelaznej. #twojaprzyszloscmaswojadres Przedmiotem oferty jest nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od ręki! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***300 zł/mc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od kwietnia 2026 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie. Standard: - kuchnia wyposażona w nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,34 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Śródmieściu. - komfortowe, przestronne i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł65 m² 5 547,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

! nowa niższa cena! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku. Kamienica ta, kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Szukasz ciekawego mieszkania "na start", ale nie chcesz podejmować zbyt obciążających zobowiązań wobec banku? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Polskiej

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 299 zł90 m² 25,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow.90m2 mieszczące się w centrum miasta w ok ul.Armii Polskiej. Mieszkanie składa się z 3ch osobnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł73 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł42 m² 11 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*rezerwacja * Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na Osiedlu Cegielnia Park przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny lokal o pow. 50m2 położony na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-biurowego w Śródmieściu. Dobry standard wykończenia. Dwa pomieszczenia (sypialnia, salon), z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

7 600 000 zł729 m² 10 425,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:211 m²

Stylowa Kamienica Inwestycyjna - centrum Gorzowa Wielkopolskiego sprzedaż zwolniona Z podatku pcc2%! Na sprzedaż reprezentacyjna kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni74,1 m , położone na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

400 000 zł59 m² 6 739,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta zarezerowana Oferuję Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Dolinki o powierzchni 59,35 m2 położone na 4 piętrze w bloku z windą. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w Śródmieściu ul. Dąbrowskiego. Lokal handlowo/usługowy o pow. 50m2. Dwie sale obsługi, zaplecze, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn 140m2 w Śródmieściu. Brama wjazdowa ok. 3m. Dostępny parking, niewielki plac manewrowy. Cena wynajmu: 3.000 zł + media Kaucja. Polecam Opis oferty sporządzony na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

36,44 zł/m²69 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowy o pow. 68, 60 m2, składa się z sali głównej, gabinetu, kuchni, osobnego wc oraz gabinetu/jadalni, piwnica 18 m2. Wejście do lokalu z poziomu parteru, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł24 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka w Śródmieściu. Składa się z: przedpokoju, dużego pokoju z szafą wnękową, z małej, ale ustawnej kuchni oraz łazienki. Przyjemne mieszkanie w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasne i bardzo ciepłe mieszkanie 37,5 m2 po kompletnym remoncie - idealne dla pary, singla albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w niskim, 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł81 m² 4 782,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski ul. Sikorskiego #twojaprzyszloscmaswojadres Piękne 3-pokojowe mieszkanie 50 m z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

487 000 zł62 m² 7 904,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 2 balkony | centrum | nowa elewacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, położone na 2. piętrze zadbanego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 , na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł49 m² 5 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,54 m2 , wraz z dużą przydzieloną piwnicą o powierzchni 13,65 m2 , na Os. Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

40 000 zł18 m² 2 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż ul. Warszawska, położony blisko wjazdu na plac zagospodarowany wyłącznie garażami. Pow. garażu ok. 18m2 z kanałem. Cena 40.000 zł POLECAM! Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. ul. Moniuszki. Zlokalizowane na wysokim parterze budynku. Bardzo dobra lokalizacja w Gorzowie/ Śródmieście. w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

32,79 zł/m²305 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 305m2 o wymiarach 38m/21m znajdujący się w Hali pełniącej role salonu samochodowego wybudowanej w 2013 roku, z częścią biurową na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł37 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m2, położone na IV piętrze wieżowca ul. Pl. Staromiejski. Kuchnia - aneks, salon z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z prysznicem, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł63 m² 4 755,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zarezerwowane umową przedwstępną! lokal/mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w Śródmieściu. ul. Mieszka I. Kamienica w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie, kilka lat temu, przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł53 m² 7 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim Widok #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł87 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej, ocieplonej kamienicy, w której znajdują się tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł39 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu W podziemiu budynku - 200 zł/mc Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego miejsca dla siebie ? - To mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na poziomie 3 piętra, położone w Gorzowie Wielkopolskim - spełni Twoje oczekiwania. - komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

31,25 zł/m²96 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta zarezerwowana Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie min. ze stacją benzynową, sklepami wielobranżowymi, szkołami a także osiedlem mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 100 m2( użytkowej 92 m2) sytuowane na działce o powierzchni 1075 m2 w Gorzowie Wlkp Stylowy, w pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł84 m² 5 219,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Ofertą sprzedaży jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,30 m , usytuowane na parterze kameralnej, trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz! Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, nowoczesny apartament znajdujący się na II piętrze III kondygnacyjnego budynku w Śródmieściu os. Rodzinne ul. Warszawska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł56 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z klimatem przy Parku Róż tu każdy dzień zaczyna się spokojem. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz balkon, a z pobliskiego Parku Róż dochodzi śpiew ptaków i zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

386 400 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta prywatna. Bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą i podziemnym parkingiem przy zbiegu ulic Wyszyńskiego i Mickiewicza.