dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Osiedle Sady

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł45 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do negocjacji! Witam. Mam do zaoferowania 44,7 m2 mieszkanie na Osiedlu Sady. Lokalizacja: jest to jedna z najlepszych dzielnic Gorzowa Wlkp. Bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

9 zł/m²20 m² 180 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

*** nowa cena *** Do wynajęcia miejsce postojowe nr. 28 w podziemnej hali garażowej o powierzchni 18,82 m przy ulicy ul. Danuty Siedzikówny Inki 29a-E, os. Sady. Zamykana na pilota brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł58 m² 7 718,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta wstrzymana. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 58,30 mkw położone na os. Sady na 2 piętrze w 3 pietrowym bloku z 2005r. Dobry standard: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

65 000 zł18 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejsce parkingowe W hali garażowej os. Sady Na sprzedaż miejsce w podziemnej hali garażowej na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Brama wjazdowa w pełni zautomatyzowana. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

401 315 zł44 m² 9 040,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 799 zł43 m² 41,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na jednym z najlepszych Gorzowskich osiedli na os.Sady. Mieszkanie składa się z 2ch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

447 670 zł51 m² 8 774,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z komórką lokatorską> dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,02m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na sprzedaż, os. Sady, gorzów wlkp. 2 pokoje, osobna kuchnia, 4 piętro Prezentujemy Państwu mieszkanie na osiedlu Górczyn w kwocie 290 000 zł. Usytuowane jest na IV parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze W niskim bloku, os. Sady Do wynajęcia w pełni umeblowane, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.70m2 w bloku z 2010r. z windą. Nieruchomość mieści się na os.Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu nowocześnie wykończonego, trzypokojowego mieszkania z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, dwiema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na osiedlu Sady. Wynajmę kawalerkę o powierzchni 32,4 m2 zlokalizowaną na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Sady. Lokal składa się z przedpokoju, dużego pokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży 2 pok. mieszkanie mieszczące się w niskim, nowszym bloku z 2003r.na os.Sady w Gorzowie Wlkp. na wysokim parterze. Mieszkanie ma 47m2 i składa się z 2ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w niskim bloku przy ul. Kościuszki 9c w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Sady. Na 48m2 rozplanowano: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł66 m² 5 628,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 3-4 pokojowe mieszkanie własnościowe usytuowane na 10 piętrze wysokiego budynku położonym przy ulicy Pułaskiego na cenionym przez mieszkańców osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł54 m² 9 560,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania wg indywidualnie przygotowanego dla Państwa projektu. Nieruchomość ta jest obecnie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł54 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe o pow. 54,39 mkw usytuowane na parterze w niskim nowym bloku na os. Sady. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią (21,79 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy Państwu na sprzedaż praktyczny i wygodny lokal użytkowy o powierzchni 57,56 m.kw. położony na parterze w bloku 4 piętrowym nowego typu na osiedlu Sady. Lokal idealny na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł58 m² 6 329,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe Z dużym balkonem I piwnicą, osiedle sady! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,30 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł50 m² 7 233,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dużym balkonem na os. Sady Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,01m2 położone na parterze w niskim bloku wybudowanym w 2007r. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Lenino

Sady,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł32 m² 7 530,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 4 piętra w niskim bloku położonym na osiedlu Górczyn ( Sady), przy ul. Bohaterów Lenino. Na powierzchni 32,40m2 rozplanowano: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny - Inki

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 46 mkw położone na wysokim parterze w nowym bloku na os. Sady. Całkowicie umeblowane, odświeżone. Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

. Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w ładnej ,spokojnej okolicy z dużym tarasem i ładnym widokiem.Mieszkanie posiada 2 pokoje z pięknym dużym ,bo aż 34 metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

268 000 zł32 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,40 m2 z dużym balkonem ok. 6 m2 oraz przynależną piwnicą ok. 2 m2 w świetnej lokalizacji na Os. Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwo ofertę kupna trzypokojowego mieszkania usytuowanego na parterze niskiego bloku położonego na osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 48 m2 rozplanowano: przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 550 zł38 m² 40,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu sady W gorzowie wlkp. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na os. Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 8 Maja

Sady,Gorzów Wielkopolski

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 37mkw położone na 2 piętrze w nowym bloku na os. Sady. Mieszkanie posiada dużą łazienkę z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje na parterze w 4-piętrowym bloku Z cegły sady gorzów wielkopolski. Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48 m2, położone na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł39 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,2 m2 w świetnej lokalizacji na Os. Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 2 piętrowym na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

21,05 zł/m²95 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal 100m2 osiedle sady gorzów wlkp. Polecamy do wynajęcia lokal o pow. 95 m2, mieszczący się na niskim parterze (-1), na osiedlu Sady - Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowa cena! Oferta bezpośrednia wynagrodzenie kupującego pokrywa sprzedający. Przedmiotem oferty jest 40 m2 mieszkanie usytuowane na I piętrze w II piętrowym bloku na osiedlu Sady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie wraz z miejscem postojowym na prestiżowym osiedlu "kolorowym" w Gorzowie Wlkp. Na powierzchnię 72 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

20 zł/m²16 m² 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wynajem garażu ok.16m2. Wymiary 5mx2,50m. Za najem garażu 320zł miesięcznie wraz z opłatą za energią elektryczną. Garaż usytuowany na parterze niskiego budynku mieszkalnego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie kupującego pokrywa sprzedający. Przedmiotem oferty jest 40 m2 mieszkanie usytuowane na I piętrze w II piętrowym bloku na osiedlu Sady. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł48 m² 5 627,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*** Rezerwacja do 15.07.2022*** Biuro nieruchomości LuxM oferuje 3 - POKOJOWY lokal mieszkalny o powierzchni 47,80 m2, położony na drugim piętrze w niskim bloku na Osiedlu Górczyn ( Sady).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł41 m² 36,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, odświeżone przed najmem M2 - winda! Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na osiedlu Sady w Gorzowie. Do wynajęcia oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na osiedlu Sady W ofercie sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku zlokalizowane na osiedlu Sady w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł56 m² 5 929,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

*** Rezerwacja *** Biuro nieruchomości luxm przedstawia 4- pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 56,50 m2, położony na trzecim piętrze w niskim bloku na Osiedlu Górczyn ( Sady). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu komfortowy apartament w nowym budownictwie na osiedlu Sady. Lokal znajduje się w jedynym takim miejscu w Gorzowie. Kameralna, nowoczesna i stylowa zabudowa (bloki.