Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 389 000 zł
- 46,20 m²
- 8 419,91 zł/m²
Michał Drwięga
Skontaktuj się
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
389 000 zł 46,20 m² 8 419,91 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 389 000 zł (8 419,91 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 46,20 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 350 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NEXT MOVE NIERUCHOMOSCI, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: 2986/3070/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
LOKALIZACJA
Mieszkanie położone jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje oraz tereny rekreacyjne. Bliskość Zalewu Warty oraz centrum miasta zapewnia komfort codziennego życia i możliwość aktywnego spędzania czasu. (...)