Mieszkanie, ul. Matejki

Matejki, Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 319 000 zł
  • 59,37 m²
  • 5 373,08 zł/m²

Zdjęcie

Michał Antosiewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Matejki

Matejki, Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

319 000 zł

59,37 m²

5 373,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Matejki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

319 000 zł 59,37 m² 5 373,08 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 319 000 zł (5 373,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59,37 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: stare, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (1,50 m²), piwnica 2 m²
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Są mieszkania, które kupuje się na już .
I są takie, które dają coś znacznie więcej możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie po swojemu.
To właśnie jedno z nich.
3 niezależne pokoje, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranżacyjny sprawiają, że ta nieruchomość może stać się zarówno wygodnym mieszkaniem dla rodziny, jak i świetną inwestycją na lata. (...)

Agent

Michał Antosiewicz

694 494...

694 494 908

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości