Mieszkanie, ul. Gwiaździsta
Gwiaździsta, Słoneczne, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 386 000 zł
- 49 m²
- 7 877,55 zł/m²
Olga Fendak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Gwiaździsta
Gwiaździsta, Słoneczne, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Gwiaździsta
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
386 000 zł 49 m² 7 877,55 zł/m²
6/10
3
1980
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 386 000 zł (7 877,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 49 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: LEGAN NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 2151/2181/OMS
Lokalizacja
- Adres: Gwiaździsta, Słoneczne, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | 49 m² | 6. piętro | ul. Gwiaździsta
Na sprzedaż świeżo po generalnym remoncie, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m², położone na 6. piętrze budynku przy ul. Gwiaździstej.
To idealna propozycja dla singla, pary lub rodziny szukającej nieruchomości w wysokim standardzie, gotowej do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. (...)
733 453...
733 453 555