Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m², po generalnym remoncie, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Sikorskiego w Gorzowie Wielkopolskim. To wyjątkowa nieruchomość, w której tradycja miejsca spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc wnętrze pełne klimatu i funkcjonalności.
Gorzów Wielkopolski to miasto o niepowtarzalnym charakterze, łączące dziedzictwo historyczne z nowoczesnością. (...)
Rozwiń opis
Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m², po generalnym remoncie, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Sikorskiego w Gorzowie Wielkopolskim. To wyjątkowa nieruchomość, w której tradycja miejsca spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc wnętrze pełne klimatu i funkcjonalności.
Gorzów Wielkopolski to miasto o niepowtarzalnym charakterze, łączące dziedzictwo historyczne z nowoczesnością. Położone nad rzeką Wartą, otoczone licznymi terenami zielonymi i malowniczymi bulwarami, stanowi doskonałe miejsce zarówno do życia, jak i do inwestowania. To dynamiczny ośrodek gospodarczy i kulturalny regionu, oferujący mieszkańcom bogatą infrastrukturę handlowo-usługową, dobrze rozwiniętą komunikację oraz szeroką ofertę kulturalno-rozrywkową.
LOKALIZACJA:
Jedna z najbardziej pożądanych części miasta ścisłe centrum, pełne klimatycznych kamienic, w otoczeniu zieleni i z dostępem do nadwarciańskich bulwarów. Wszystko, co najważniejsze, znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.
- Park w sąsiedztwie idealny na poranny jogging, rodzinne spacery czy relaks na łonie natury.
- Doskonała komunikacja zaledwie 100 m do przystanku tramwajowego, 450 m do Dworca PKS i 600 m do Dworca PKP.
- W pobliżu znajdują się uczelnie wyższe AWF oraz Akademia im. Jakuba z Paradyża co czyni lokal atrakcyjnym również inwestycyjnie.
- 500 m do Bulwarów nad Wartą wyjątkowego miejsca spotkań, kawiarni i restauracji z klimatem.
- 600 m do Rynku tętniącego życiem serca miasta z jego historią i architekturą.
- W okolicy sklepy, piekarnie, punkty usługowe, restauracje oraz Galeria Askana.
- Szybki dostęp do trasy S3 (ok. 8 minut) wygodne podróże w stronę Szczecina, Poznania, Zielonej Góry, a także nad morze czy w góry.
WNĘTRZE MIESZKANIA:
Wysokie, trzymetrowe wnętrza podkreślają klimat kamienicy i dają poczucie komfortu, którą można urządzić według własnych potrzeb, tworząc komfortowe i stylowe mieszkanie.
- Salon z aneksem kuchennym jasny, otwarty układ sprzyjający codziennemu życiu, łączący funkcjonalność kuchni z miejscem do relaksu i spotkań.
- Sypialnia z balkonem ustawna z bezpośrednim wyjściem na balkon, idealna do stworzenia komfortowej strefy odpoczynku.
- Pokój doskonały na gabinet do pracy zdalnej, pokój dla dziecka lub drugą sypialnię.
- Łazienka z WC elegancka i praktyczna, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego użytkowania.
- Korytarz przestronny, z miejscem na pojemną szafę w zabudowie.
- Balkon - prywatna strefa odpoczynku z pięknym widokiem na park.
STAN PRAWNY:
Pełna własność.
KOSZTY UTRZYMANIA:
- Czynsz ok. 300 zł/miesięcznie.
- Prąd i gaz według zużycia.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Prestiżowa lokalizacja serce Gorzowa, kilka minut spacerem do rynku, terenów zielonych oraz nadwarciańskich bulwarów.
- Świetna komunikacja w zasięgu krótkiego spaceru przystanki tramwajowe i stacja PKP, gwarantujące wygodne połączenia.
- Klimat kamienicy wysokie wnętrza z historią, połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami.
- Ogrzewanie gazowe nowoczesny piec dwufunkcyjny zapewnia komfort cieplny i kontrolę wydatków.
- Parking dla mieszkańców bezpłatne miejsca postojowe z tyłu budynku.
- Mieszkanie po generalnym remoncie wszystkie instalacje wymienione na nowe.
- Widok na zieleń praktyczny układ pomieszczeń z oknami wychodzącymi na park.
- Pełna infrastruktura sklepy, usługi i punkty gastronomiczne w bezpośrednim sąsiedztwie.
To mieszkanie to idealna propozycja dla tych, którzy chcą łączyć bliskość miejskich atrakcji z komfortem zamieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu. Nieruchomość odpowiednia zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego lokalu na wynajem.
KONTAKT:
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji o nieruchomości oraz umówienia się na prezentację.
Oferujemy pomoc w sprawdzeniu możliwości uzyskania kredytu.
Szczegóły oferty:
Tomasz Winnicki, nr licencji pośrednika PFRN 29361, tel. ,
WINNICCY NIERUCHOMOŚCI, Zielona Góra.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )