Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 489 000 zł
  • 49,80 m²
  • 9 819,28 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Degler

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

489 000 zł

49,80 m²

9 819,28 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

489 000 zł 49,80 m² 9 819,28 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (9 819,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Degler Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 992/7162/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Przy Murawach dewelopera Dombud Zachód.

W CENIE LOKALU ZAWARTE JEST PRZYNALEŻNE MIEJSCE POSTOJOWE ZLOKALIZOWANE W PODZIEMNEJ HALI GARAŻOWEJ.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Lokal mieszkalny położony na PARTERZE, zlokalizowany na Osiedlu Przy Murawach, przy ulicy Słonecznej w nowoczesnym budynku mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2023 roku. (...)

Agent

Piotr Degler

531 841...

531 841 810

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 841...

531 841 810

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.