Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 412 000 zł
  • 59 m²
  • 6 983,05 zł/m²

Zdjęcie

Sandra Marczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

412 000 zł

59 m²

6 983,05 zł/m²

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Zaktualizowane: 17 maja 2026

412 000 zł 59 m² 6 983,05 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 412 000 zł (6 983,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2
  • Czynsz: 990 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

FUTURE Nieruchomości Gorzów
prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Zawarcie
#twojaprzyszloscmaswojadres

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 59 m² | balkon | Zawarcie
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58,96 m², położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy na osiedlu Zawarcie. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób poszukujących komfortowego mieszkania z szybkim dostępem do centrum miasta. (...)

Agent

Sandra Marczak

883 550...

883 550 140

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sandra Marczak

883 550...

883 550 140

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości