Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Piaski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 370 000 zł
- 46 m²
- 8 043,48 zł/m²
Sandra Marczak
Skontaktuj się
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Piaski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
10 kwietnia 2026
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026
370 000 zł 46 m² 8 043,48 zł/m²
5/10
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 370 000 zł (8 043,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 46 m², 2 pokoje
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10
- Czynsz: 600 zł
- Źródło: biuro nieruchomości: Future Nieruchomości Gorzów, zaktualizowane: 10.04.2026
- numer ogłoszenia: 34/17773/OMS
Lokalizacja
- Adres: Piaski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
FUTURE Nieruchomości Gorzów
prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Piaski w Gorzów Wielkopolski
#twojaprzyszloscmaswojadres
Gotowe do zamieszkania: 2-pokojowe mieszkanie 45,9 m² | balkon | winda
Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 45,9 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. (...)
883 550...
883 550 140