Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 450 000 zł
  • 74 m²
  • 6 081,08 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Arendarski

Skontaktuj się

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

450 000 zł

74 m²

6 081,08 zł/m²

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Zaktualizowane: 12 maja 2026

450 000 zł 74 m² 6 081,08 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2001
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2001

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (6 081,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 74 m², 4 pokoje
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem os. Górczyn, Plac Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na cenionym osiedlu Górczyn, przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim.
Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2001 roku, co zapewnia spokój, prywatność oraz komfort codziennego użytkowania. (...)

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

Zostaw telefon, oddzwonimy