Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 259 000 zł
  • 37,90 m²
  • 6 833,77 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Arendarski

Skontaktuj się

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

259 000 zł

37,90 m²

6 833,77 zł/m²

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Zaktualizowane: 21 maja 2026

259 000 zł 37,90 m² 6 833,77 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 259 000 zł (6 833,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 37,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA
Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn.
Osiedle Górczyn to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie bliskość centrum miasta i wszystkich ważnych punktów usługowych, handlowych i edukacyjnych. W okolicy znajdziesz wszystko, co potrzebne do życia: sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, parki i place zabaw. Dojazd do innych części miasta ułatwiają liczne linie autobusowe. (...)

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.