Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich
Batalionów Chłopskich, Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 410 000 zł
- 39,96 m²
- 10 260,26 zł/m²
Michał Antosiewi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich
Zaktualizowane: 12 maja 2026
410 000 zł 39,96 m² 10 260,26 zł/m²
parter/8
2
2009
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/8Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 410 000 zł (10 260,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 39,96 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/8, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,50 m²), piwnica 3 m²
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: MAPA NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 90/17696/OMS
Lokalizacja
- Adres: Batalionów Chłopskich, Górczyn, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, teatr, restauracja, pub, fitness, siłownia, tenis, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, posterunek policji, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2009 roku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu Górczyn przy ul. Batalionów Chłopskich w Gorzowie Wielkopolskim.