NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY UL. DEKERTA, OS. GÓRCZYN, GORZÓW WLKP.
Sprzedam nowoczesne mieszkanie 40,06 m² wysoki standard, ul. Dekerta, Gorzów Wlkp.
Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,06 m², położone na 3 piętrze w niskim bloku z 2005 roku przy ul. Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. (...)
Pokaż więcej
NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY UL. DEKERTA, OS. GÓRCZYN, GORZÓW WLKP.
Sprzedam nowoczesne mieszkanie 40,06 m² wysoki standard, ul. Dekerta, Gorzów Wlkp.
Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,06 m², położone na 3 piętrze w niskim bloku z 2005 roku przy ul. Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale, w nowoczesnym i eleganckim stylu.
Układ mieszkania i wykończenie:
Salon z aneksem kuchennym przestronny, jasny, z wyjściem na bardzo duży balkon. Ściany w odcieniach jasnej szarości, na jednej ze ścian dekoracyjne lamele. W salonie znajduje się nowoczesna szafka RTV. Podłoga wykończona panelami w kolorze drewna. Podwieszany sufit z oświetleniem LED.
Aneks kuchenny zabudowa w kolorze bieli , wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty AGD. Blaty robocze zapewniają wygodę użytkowania.
Sypialnia przytulna i funkcjonalna. Ściany w odcieniach szarości, na podłodze panele w kolorze drewna.
Przedpokój jasne, neutralne kolory, podłoga w odcieniu drewna.
Garderoba osobne, wygodne pomieszczenie na ubrania i akcesoria, pozwalające utrzymać porządek w mieszkaniu.
Łazienka z WC wykończona eleganckimi płytkami drewnopodobnymi i imitującymi marmur. Duża kabina prysznicowa, nowoczesna umywalka z pojemnymi szufladami, podświetlane lustro oraz stylowa ceramika sanitarna.
Dodatkowe informacje:
Ogrzewanie i ciepła woda miejskie
Okna PCV, zapewniające dobrą izolację termiczną
Balkon bardzo duży, idealny do relaksu
Blok niski, zadbany, wybudowany w 2005 roku
Parking prywatny parking dla mieszkańców, zamykany szlabanem na pilota
Osiedle monitorowane
czynsz 372 zl ( bez osób zamieszkałych)
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w dogodnej części Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Dekerta, tuż obok Parku 750-lecia, co zapewnia doskonałe warunki do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura miejska, co gwarantuje wygodne codzienne funkcjonowanie.
Komunikacja blisko przystanki autobusowe, szybki dojazd do centrum miasta
Sklepy i usługi w pobliżu supermarkety, sklepy spożywcze
Szkoły i przedszkola w okolicy placówki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku
Tereny zielone i rekreacyjne parki, ścieżki spacerowe,plac zabaw, siłownie plenerowe
Mieszkanie jest idealne zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów zainteresowanych wynajmem.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Położone w dogodnej lokalizacji, blisko sklepów, komunikacji miejskiej oraz terenów zielonych.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY WIELU BANKÓW.
W przypadku zakupu pierwszej nieruchomości, bądź nieruchomości z rynku pierwotnego, kupujący jest zwolniony z podatku PCC.
Przy nabywaniu nieruchomości na rynku wtórnym, do ceny należy doliczyć opłaty notarialne, w tym 2% ( od wartości nieruchomości) podatku od czynności cywilno-prawnych oraz koszty obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )