Mikrokawalerka, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 199 900 zł
  • 22,68 m²
  • 8 813,93 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Moder

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

199 900 zł

22,68 m²

8 813,93 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Sikorskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

199 900 zł 22,68 m² 8 813,93 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1963
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1963

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 199 900 zł (8 813,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 22,68 m², 1 pokój; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1963 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Czynsz: 300 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Moder Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 745/4058/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do zakupu ekonomiczne i niezwykle atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na przeciwko Katedry Gorzowskiej - przy ul. Sikorskiego.

Lokal o powierzchni 22,68 mkw., na którą składają się ustawny pokój dzienny, oddzielna kuchnia, niewielki przedpokój oraz łazienka razem z WC. Zaletą oferty i rzadkością w tego typu mieszkaniach jest spory balkon oferujący widok na plac katedralny.

Mieszkanie czyste i zadbane. (...)

Agent

Sławomir Moder

603 963...

603 963 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sławomir Moder

603 963...

603 963 061

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości