dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu niezwykle ustawną i jasną kawalerkę w której możliwe jest wydzielenie dodatkowego pokoju. Mieszkanie znajduje się w najpopularniejszej dzielnicy Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2001r. przy Placu Jana Pawła II. Na pow. 72,2 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Europejskie

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82m2 usytuowane na II piętrze w budynku z 2010r. na Os. Europejskim. Dodatkowo nieruchomość posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

bardzo dobry stan w pełni wyposażone do natychmiastowego zamieszkania w bardzo dobrze zorganizowanej lokalizacji osiedlowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

498 000 zł84 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Jeśli szukasz mieszkania dla rodziny, gotowego do zamieszkania ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Przepiękne mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie świeżo po remoncie. Sypialnia małżeńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie na pożądanym osiedlu Górczyn / Plac Papieski. Mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie Parku Górczyńskieg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł32 m² 7 864,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

R e Z E R W A C J A do dnia 30.04.2022r.-> Z A P R A S Z A M Y do N A S Z Y CH * I N N Y C H * O F E R T ! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkania w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość idealna dla osób z pomysłem gdyż występuje wiele możliwości inwestycyjnych. Lokalizacja oraz powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł59 m² 6 497,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchnię nieruchomości 59,25m2 składają się: - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu niezwykle słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kościuszki. Mieszkanie rozkładowe, znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku mieszkalnego. Zarządcą jest sm Górczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł60 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,54 m2 wraz z balkonem ok. 5 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok 2 m2 na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

215 000 zł48 m² 4 497,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu 47,8 m2 z balkonem w Gorzowie Wlkp. w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: pokój 16m2, pokój 8,5 m2, pokój 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł61 m² 5 366,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja!. Polecamy państwu bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 61.31 m.kw., na 3 piętrze w niskim bloku na osiedlu Górczyn. Bardzo przyjazna, cicha i urokliwa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł65 m² 5 199,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

S p R Z E D A Ż / Z A M I A N A - na mniejsze Polecamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł53 m² 5 037,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Słonecznym, usytuowane na parterze w X kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotsisa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł56 m² 6 816,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2020r. z garażem w podziemiu mieszkanie dostępne od ręki Mieszkanie zlokalizowane w pożądanej okolicy na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 50m2, mieści się na pierwszym piętrze w niskiej, i piętrowej kamienicy położonej na Osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł53 m² 6 379,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 10.05.2022 OKAZJA CENOWA na Górczynie w nowym budownictwie, od zaraz. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie na pożądanym osiedlu Górczyn / Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Duże, słoneczne i rodzinne mieszkanie na parterze w pobliżu przedszkola, doskonale skomunikowane. W okolicy park oraz ścieżka rowerowa. Idealne dla rodzin z dziećmi, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł49 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 49,2 m2 mieszkanie znajdujące się na parterze niskiej kamienicy przy ul. Matejki. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł57 m² 5 451,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest przytulne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 56m2 składa się słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w wysokim wyremontowanym bloku na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchnię tego mieszkania (57m^2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł45 m² 4 603,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O k A Z J A > 4604 zł za 1m2! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie wolne, bez zadłużeń - gotowe do przekazania i przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

387 000 zł73 m² 5 302,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zarezerwowane umową przedwstępną. Atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie na cenionym przez mieszkańców osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam dwu pokojowe mieszkaie na trzecim piętrze W niskim bloku blisko galerii askana W centrum miasta gorzowa wielkopolskiego. ***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł25 m² 7 759,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż mieszkanie nr 12 usytuowane w nowoczesnej kamienicy z windą w gorzowie wielkopolskim \\tylko U nas\\ O S T A T N I E | D O S T Ę P N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

197 000 zł48 m² 4 104 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na os Słonecznym z pięknym widokiem na rzekę Wartę. Mieszkanie składa się z 3 pokojów, osobnej kuchni oraz łazienki z wc. Okna są wymienione, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48 m2 mieszczące się na parterze w niskim bloku w zacisznej części os. Dolinki. Lokal po kompleksowym remoncie 3 lata temu, podczas,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł54 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Świeżo urządzone mieszkanie W nowej części osiedla przy placu papieskim. Kupujący zwolniony Z opłat Z tytułu 2% podatku pcc! Przedmiotem oferty jest zachwycające mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

169 000 zł33 m² 5 096,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm poleca kawalerkę 33,16m2 do własnej aranżacji! Szczegóły oferty: - słoneczna, przytulna kawalerka 33,16 m2, - na lokal składa się osobna, widna kuchnia, pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł53 m² 7 059,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 53,12 m2 mieszczące się na 6-tym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w zacisznej części Osiedla Górczyn. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł52 m² 5 429,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A -> Z A P R A S Z A M Y do N A S Z Y ch * I N N Y C H * O F E R T ! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł84 m² 3 017,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A -> Z A P R A S Z A M Y do N A S Z Y ch * I N N Y C H * O F E R T ! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Małyszyn Mały

Małyszyn Mały,Gorzów Wielkopolski

200 000 zł48 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachód nieruchomości tel. Na sprzedaż atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na 10-tym ostatnim piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym na os. Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu komfortowy apartament w nowym budownictwie na osiedlu Sady. Lokal znajduje się w jedynym takim miejscu w Gorzowie. Kameralna, nowoczesna i stylowa zabudowa (bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł65 m² 5 751,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż komfortowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na os. Piaski W gorzowie wlkp. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 znajdujące się na IV piętrze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł73 m² 3 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ul.KRZYWOUSTEGO PO GENERALNYM REMONCIE - Z KOMINKIEM i BALKONEM! Mieszkanie dwustronne o powierzchni 73 mkw.położone na III piętrze IV kondygnacyjnej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł45 m² 7 254,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45,49 m2 z przynależną piwnicą na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł87 m² 2 977,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem w kamienicy na Piaskach Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie 4 pokojowe pow. 87m2 w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

*** Rezerwacja do 17.03.2022r. *** luxm nieruchomości zaprasza do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60m2 w ustronnej części osiedla Górczyn,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij