dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 48 m2 ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp Na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

273 000 zł29 m² 9 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Przytulne Mieszkanie po Generalnym remoncie!promocja wakacyjna! Marzysz o własnym kącie w sercu Gorzowa? Oferuję na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

615 000 zł54 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 53,66 m2 usytuowane na 4 piętrze w nowym niskim bloku na os. Górczyn. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzywoustego. W mieszkaniu w 2010 r. został przeprowadzony remont generalny i zostały wymienione na nowe wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł39 m² 8 416,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39.09 m2 wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 na Os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

453 500 zł47 m² 9 657,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz nieruchomości dla siebie , lub pod inwestycję? To mieszkanie o powierzchni 46,96 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Europejskim. - spełni Twoje oczekiwania. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i widne 4-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 67 m2, położone na Osiedlu Staszica, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koniawska

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł48 m² 5 532,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem | 47,9 m | os. Zakanale, okolice ul. Koniawskiej rezerwacja Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł59 m² 9 843,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowane przy ulicy Wiedeńskiej na popularnym i rozwijającym się Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł45 m² 8 033,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku przy ulicy Obrońców Pokoju na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Osiedlu Staszica. Mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

675 000 zł68 m² 9 951,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 67,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Słoneczny

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł43 m² 7 259,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zaciszne dwupokojowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy na skraju osiedla z ekspozycja na niezabudowane tereny rezerwatu Gorzowskie Murawy. Dogodna lokalizacja, dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym, 4-kondygnacyjnym bloku z windą w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł53 m² 5 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowa okazja przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m z ogromnym potencjałem, położone na pierwszym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku przy ul. Mikołajczyka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , usytuowanego na III piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60,23 m na Osiedlu Europejskim, po generalnym remoncie w 2021 roku, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

509 000 zł50 m² 10 249,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowgielewiczowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł54 m² 7 256,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 53,61 m znajduje się na czwartym piętrze, 4-piętrowym bloku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

299 900 zł39 m² 7 787,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m , po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokal znajduje się na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na Oś. Europejskim w nowym bloku ul. Londyńska w Gorzowie Wlkp. o pow. 43m2, składa się z : - salonu (z dużym tv) z wyposażonym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

270 000 zł34 m² 7 871,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na osiedlu Górczyn, w pobliżu sklepu Lidl. Mieszkanie o powierzchni 34,30 m2 (po podłodze około 50 m2), znajduje się na czwartym piętrze w bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł77 m² 5 448,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w niskim budynku na Osiedlu Piaski przy ulicy Gen.Dowbora-Muśnickiego. Na powierzchnię mieszkania 76,90 m2 składają się: -Duży, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku z windą z 2020 roku na prestiżowym Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł44 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania w samym centrum Gorzowa Wlkp.? To mieszkanie o powierzchni 43,93 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w Centrum Miasta Gorzowa Wlkp. Cena mieszkania: 279.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł63 m² 8 214,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł47 m² 6 151,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w wysokim X piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł41 m² 8 675,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Górczyn 41,38 m Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2008 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

685 000 zł65 m² 10 585,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowość! Pierwszy właściciel stylowe mieszkanie na Osiedlu Magnolia w Gorzowie Wielkopolskim Szukasz nowoczesnego, gotowego do zamieszkania mieszkania, w którym jeszcze nikt nie mieszkał?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

308 000 zł50 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa Wlkp. *** nowa niższa cena!*** Lokalizacja: ul. Kosynierów Gdyńskich, gorzów Wielkopolski. Położone w świetniej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Wodnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł69 m² 7 662,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,04 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.8m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 2,31 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

587 000 zł60 m² 9 825,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa cena - 587.000 PLN Klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Europejskim, w blok z windą! NA SPRZEDAŻ piękne, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł48 m² 9 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zarezerwowane Umową Przedwstępną! Os. Górczyn/manhattan, okolica Centrum Q10 ul. Obr. Pokoju. Na terenie osiedla zorganizowany plac zabaw, liczne ławeczki, teren przyjazny mieszkańcom. Budynek 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł80 m² 6 517,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Komfortowe i Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem Tarasem i Garażem w Doskonałej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł80 m² 4 986,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, która łączy funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł53 m² 6 936,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 52,62 m2, wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 4,5 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 2,44 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł61 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości luxm przedstawia bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,20 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni 6,30 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowym niskim bloku na os. Manhattan. Cena mieszkania: 475.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2. Blok niski, 2 piętro. Na nieruchomość składa się osobna kuchnia, salon z balkonem, 2 pokoje oraz łazienka z osobnym wc.