dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł87 m² 6 073,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje | 87,11 m | Kameralna kamienica | Prywatny ogródek Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , położone na 1. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 390.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł53 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne przestonne 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,62 m2, położone na 9 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na osiedlu Staszica. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne przestonne 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m2, położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Staszica. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł48 m² 7 978,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,5 m2 , wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2m2 na Os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł84 m² 4 982,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przestronne 3 pokoje po remoncie | Parter | Kamienica | Słowackiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 84,30 m , położone na parterze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł39 m² 5 829,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą w Śródmieściu. Cena mieszkania: 225.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł34 m² 7 373,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł47 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,16 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

775 000 zł66 m² 11 817,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z tarasem Rezydencja przy Młynie, ul. Wyszyńskiego, gorzów Wielkopolski Przemyślany metraż i funkcjonalny układ Mieszkanie o powierzchni 74 m oferuje 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,90 m2 usytuowane na patrzenie w niskim bloku na os. Staszica cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu komfortowe, 3 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie dwupoziomowe na oś.Europejskim. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

367 000 zł52 m² 7 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,25 m2 w Gorzowie Wlkp. na os.Staszica. Przedstawiane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

630 000 zł119 m² 5 309,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm. Mieści się tutaj Katedra oraz Urząd Miejski. Dostępne linie tramwajowe 1,2,3 oraz autobusowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł53 m² 7 210,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,65 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 379.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł106 m² 5 279,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się Z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania Z przynależną piwnicą! możliwość wyjnajęcia garażu! lokalizacja: osiedle Europejskie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł48 m² 7 845,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą okazję! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie ;) Lokalizacja: gorzów Wielkopolski,Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł34 m² 10 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - sprzedawane ze wszystkim, dostępne od zaraz , ze słonecznym balkonem i piwnicą. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł60 m² 6 822,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 4 pokojowe o pow. 59,95 m2 , wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2 w świetnej lokalizacji na os. Manhattan w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Matejki w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal znajduje się na parterze w budynku jednopiętrowym (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja spokojna przystań w sercu Gorzowa zamieszkaj na Staszica! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie codzienność staje się prostsza, a każdy poranek witany jest światłem słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,1 m2 , wraz z balkonem , oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.6 m2 , na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł62 m² 7 949,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowanym na os. Górczyn. Cena mieszkania: 489.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł52 m² 7 495,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł46 m² 6 131,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja oferty cena: 279 000 zł Na sprzedaż: jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.5 m2 w wysokim bloku z windą, idealne dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, w którym wszystko jest na swoim miejscu Gorzów Wielkopolski | ul. Fredry | 55 m | 3 pokoje | po remoncie | duży balkon Są mieszkania, które od progu dają poczucie spokoju. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3 pokoje (możliwość zmiany układu) | 51,9 m | Parter | Osiedle Staszica Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł75 m² 6 680,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji 4 pokoi 74,7 m | pełna własność. Powierzchnia: 74,70 m Liczba pokoi: 3 (możliwość wydzielenia 4) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł66 m² 6 519,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 4 pokoje z balkonem | 65,8 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

464 000 zł55 m² 8 396,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną jeśli marzysz O przestronnym I ciepłym mieszkaniu W świetnej lokalizacji, nie szukaj dalej! lokalizacja: osiedle Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

680 000 zł89 m² 7 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe o powierzchni 89 m , położone przy ul. Plac Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Górczyn Dół o pow. 51 m2 stanowi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

446 000 zł64 m² 7 023,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z potencjałem | 63,5 m | 3 pokoje | Os. Piaski | 2. piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje | 46 m | Centrum | ul. Herberta Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Edelmana

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

617 000 zł68 m² 9 073,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Miejsce, w którym codzienność ma swój rytm To mieszkanie nie próbuje robić wrażenia na siłę. Ono po prostu jest dobrze zaprojektowane, jasne i spokojne. Przy ul. Edelmana w Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł61 m² 7 409,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Lokal mieszkalny. ( 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc.) o powierzchni użytkowej 60,60 m ( wraz z pomieszczeniami przynależnymi: - piwnica, strych ) , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł84 m² 3 559,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

84 m przestrzeni z klimatem kamienicy i ogrodem w sercu Śródmieścia Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i spokoju i dokładnie takie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie 38 m | Balkon | 3. piętro | Idealne do własnej aranżacji Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2, blok ocieplony, 1 piętro, piwnica, balkon, domofon. media; prąd, woda, gaz, kanalizacja co. miejskie Opłaty: 1500 zł/ m-c ( odstępne ) + 780 zł/m-c ( czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł66 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego, doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 66,38 m , położonego na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z windą od poziomu parteru.