dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

399 000 zł53,75 m² 7 423,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,75 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wstrzymana! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku przy Placu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46 m2 składa sięz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,51 m² 9 087,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na poziomie 2 piętra w Kamienicy w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe os. Zacisze Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60 m2 usytuowane na 5 w 10 piętrowym wieżowcu na os. Zacisze przy ul. Sułkowskiego. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

718 500 zł67,28 m² 10 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn, ul. Szarych Szeregów - cena 718.500,00 zł. Z przyjemnością przedstawiam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w domu dwurodzinnym na os. Staszica. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł84 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 4 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Kutrzeby na os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł92,46 m² 3 677,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej, ocieplonej kamienicy przy ul. Podmiejskiej. Od strony ulicy okna pcv dźwiękoszczelne. Balkon od strony podwórka. Ogrzewanie gazowe (piec wiszący). Jeden pokój (salon).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł56,70 m² 7 566,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,7 m2 ,wraz z balkonem na Os. Górczyn/sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49,96 m² 6 585,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, znajdujące się na czwartym piętrze przy ul. Sikorskiego. W skład Nieruchomości o pow. 49,96 m2 wchodzi: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 73 m (po podłodze 114 m ) znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Posiada trzy pokoje. Na obu poziomach nowoczesne klimatyzatory Kaisai dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł79,80 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79,89 m2 usytuowane na 4 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku trzyrodzinnym, w którym znajdują się tylko trzy lokale mieszkalne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,94 m² 7 697,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe W stanie deweloperskim - ul. Taśmowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Taśmowej w Gorzowie Wielkopolskim, w nowej inwestycji cenionego dewelopera rebud.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,11 m² 5 728,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,11 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą oddane do użytku w 2025 roku. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja Górczyn to jedno z najbardziej cenionych i rozwiniętych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, galerie handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł41,50 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam na prezentację tej atrakcyjnej nieruchomości położonej na 2. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo zadbane, ciepłe i przytulne, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56,20 m² 7 028,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe | 56,20 m | Os. Piaski | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 900 zł Powierzchnia: 20 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 20 mkw, zlokalizowana na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł69,04 m² 7 676,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Niższa cena! tylko U nas! mieszkanie Z garażem, piwnicą I balkonem! mieszkanie 3 pokojowe ( 69,04 M2 ) Z widokiem na plac jana pawła W gorzowie wlkp! atuty: - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,40 m² 6 298,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 3 pokoje | 72,4 m | Śródmieście | Prywatny parking i ogród Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł115 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Gorzowie Wlkp. przy Placu Grunwaldzkim ul. Słowackiego! Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł44,10 m² 7 233,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 2. piętrze niskiego bloku przy ul. Słonecznej w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal o funkcjonalnym układzie dwa osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m na sprzedaż - parter, zawarcie, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie Nieczęsto pojawia się miejsce, w którym duży metraż idzie w parze z wygodą codziennego życia. Tutaj wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szukasz nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji Prezentujemy Państwu nowoczesne, 2 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie na oś.Bermudy w Gorzowie Wlkp / Wawrowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1400 zł plus czynsz 500 zł Powierzchnia: 44 m Ofertą wynajmu jest atrakcyjne mieszkanie, które czeka na najemców. Nikt jeszcze go nie zamieszkiwał, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł74,10 m² 7 085,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,80 m² 5 668,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na sprzedaż o powierzchni 68,8m2 położonego, przy ul. W. Łokietka w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w budynku z windą zlokalizowanego na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł55 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny obecnie wynajęty w pełni! Mieszkanie podzielone jest na 3 pokoje, gdzie każdy ma swoją osobną łazienkę, oraz aneks kuchenny. W lokalu wymieniona została całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanie 59,4 m na sprzedaż - Osiedle Górczyn. Na sprzedaż gustowne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowany na parterze w niskim bloku przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł128,91 m² 5 422,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie z przestrzenią i światłem Osiedle Europejskie ul. Londyńska 1h, gorzów Wlkp. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum - Gorzów Wielkopolski 3 lokale + dodatkowy potencjał w piwnicy Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł39 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 282.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł45,49 m² 8 771,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,49 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij