dowolna

Mieszkania z garażem Gorzów Wielkopolski - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, niezależna kawalerka w domku jednorodzinnym. Nieruchomość cechuje atrakcyjna, poszukiwana lokalizacja: spokojna okolica (widok z okna na ogród) sąsiedztwo centrum 5min od Askany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

17 000 zł19 m² 894,74 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferuję do sprzedania garaż murowany z kanałem i instalacją elektryczną. Lokalizacja ul.Myśliborska/Olimpijska tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo polecam, świtna cena za super mieszkanko. Cena jest do negocjacji, wszystko zależy od pierwszego spotkania i ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie własnościowe o pow. 110m2 na pierwszym piętrze. W cenie meble kuchenne ze sprzętem w zabudowie. Całość powierzchni na jednym poziomie bez skosów! Trzy balkony.Kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie calkowicie umeblowane i wyposazone. Otwarta kuchnia: lodowka, zamrazarka, zmywarka, pralka,W salonie znajduje sie komplet wypoczynkowy,tv,sypialnia calkowicie urzadzona, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowe wykończone Salon z aneksem kuchennym (w tym meble kuchenne, plyta grzewcza, piekarnik), dwie szafy w zabudowie, sypialnia, łazienka ( kabina prysznicowa ), balkon (ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam nowe mieszkanie, dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 40 m.kw, położone w zamkniętym, modnym osiedlu przy ulicy KEN w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie jest wykończone ( nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

209 000 zł58 m² 3 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o pow. 57,50 mkw. położone na 2-piętrze budynku 7-rodzinnego; dobry standard; gotowe do wprowadzenia; odświeżone; nowe kafle w kuchni; w cenie meble kuchenne ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkina

Piaski,Gorzów Wielkopolski

900 zł41 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne słoneczne mieszkanie z ogrodem, umeblowane,wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Słoneczny

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 zł47 m² 11,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca 2-pokojowe mieszkanie,w pełni umeblowane (meble, lodówka, telewizor, częściowo naczynia). Mieszkanie jest jasne i przestronne. Z balkonu widok na gorzowski rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, kuchnia zabudowana, łazienka płytki, prysznic, salon drewniana podłoga, na mieszkaniu płytki, w oknach rolety zewnętrzne. Możliwość zostawienia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 400 zł160 m² 2 996,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament o pow. 159,8 m2 na jednym poziomie (po podłodze 195 m2), w stanie deweloperskim, na kameralnym, strzeżonym osiedlu z całodobową recepcją i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane. Możliwość wynajęcia garażu za dodatkową opłatą.Kaucja 1000zl.Cena wynajmu 1000zł +opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie kafelki w przedpokoju kuchni łazience .panele w pokojach,plastikowe okna nowoczesne rolety wymienione kaloryfery , innowacyjne wykończenie , duży balkon, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od połowy marca.Pełne umeblowanie,sprzęt rtv,agd.Do mieszkania przynależy garaż pod budynkiem(zejście klatką schodową).Bardzo dobra lokalizacja-blisko centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł65 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe, nie było zamieszkane ,wykończone - 3 pokojowe.Duży balkon-loggia, wyjscie na balkon z pokoju i równiez z kuchni. Podłogi - panele, w kuchni i łazience kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossolińskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia od 01 lutego 2010 komfortowe dwu pokojowe, całkowicie umeblowane mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Kameralny budynek, w cichej okolicy od strony wschodniej sąsiadujący z osiedlem domków Zielona Kotlina, w sąsiedztwie Placu Jana Pawła, parku Górczyńskiego, i niedużych sklepików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Staromiejski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 48,5m2 - Śródmieście. Mieszkanie po remoncie, zadbane, bardzo ciepłe na 10piętrze w wieżowcu. Balkon, piwnica, nowe okna, panele, kafelki. W cenie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł104 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Witam serdecznie Do sprzedania mam mieszkanie dwupoziomowe w nowym budownictwie.Mieszkanie zlokalizowane jest z bliskim sąsiedztwie placu Papieskiego. Budynek powstał w latach 2004-2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w cichej okolicy. W pobliżu osiedla jest szkoła podstawowa, sklepy osiedlowe przychodnia lekarska oraz cenrum handlowe Panorama, tesco, kupiec Gorzowski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

178 000 zł58 m² 3 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie ciekawa parterowa nieruchomość w stanie surowym o powierzchni 58m na która składają sie 3 pokoje , kuchnia , toaleta , przedpokój oraz mała spiżarnia.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwu pokojowe.(30m2) na piętrze przepięknego domku jednorodzinnego z niezależnym wejściem, cały dom z przeznaczeniem pod wynajem, w spokojnej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

600 zł47 m² 12,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

niedrogie, sympatyczne mieszkanko z garażem / lub bez kuchnia po części umeblowana sypialnia i salon częściowo umeblowane po remoncie  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe W nowym budownictwie Z garażem, w modnym I kameralnym osiedlu przy ul. Ken na górczynie. Drugie piętro, 40m2, pokój Z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł77 m² 5 936,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mapa Nieruchomości przedstawia ofertę fantastycznego mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu Górczyn! Na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie z opcją zakupu garażu Oferujemy na sprzedaż.