dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gorzów Wielkopolski - Oferty wynajmu mieszkań

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 2 400 zł Powierzchnia: 47,5 m Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 47,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie jednopokojowe wykończone z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 100 zł35 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne mieszkanie o powierzchni 33 m . Znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest umeblowane i ma nowoczesne wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest przestronne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie na os Górczyn. Na powierzchni 34m2 znajdują się duży balkon, umeblowana kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie to znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorzów Wielkopolski, os. Staszica Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 37 m Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 37 mkw, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 900 zł Powierzchnia: 20 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 20 mkw, zlokalizowana na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 zł34,40 m² 36,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

fertą wynajmu jest przytulne 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 43 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4-pietrowym bloku z 2000r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 1 250 zł Powierzchnia: 40 m Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 40 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe. Piękne. Gotowe. Takie mieszkania nie czekają one znikają. Do wynajęcia wyjątkowy lokal mieszkalny w nowym bloku z 2025 roku, położony na 3. piętrze z windą. - to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka dla osób pracujących lub studiujących. Świeżo wykończona w nowym bloku. Cicha, przytulna, funkcjonalna. Na lokal składają się: - łazienka z wc i prysznicem - salon + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dla pary lub małej rodziny. Mieszkanie znajduje się w bliskim centrum Gorzowa, w pobliżu szkoła przedszkole centrum handlowe liczne sklepy i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 650 zł44 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Gorzów Wlkp. os słoneczne 44m2 cena 1650 zł Prywatne Poziom: 1 Umeblowane: tak Rodzaj zabudowy: blok Powierzchnia: 44 m Liczba pokoi: 2 pokoje Czynsz (dodatkowo):650 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 20 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 20 mkw, zlokalizowana na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 61 mkw, zlokalizowane w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na mieszkanie składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3piętrze w niskim IV piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,50 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku na os. Słonecznym. Warunki najmu: - czynsz: 1.800 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i widne 4-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 67 m2, położone na osiedlu Staszica, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, funkcjonalnego mieszkania, w którym wszystko masz dosłownie pod ręką? To miejsce może być Twoim nowym adresem. Na wynajem oferujemy 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł32 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 32 m , zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy. Nieruchomość idealna dla singla lub pary, ceniących komfort oraz dogodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł37 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronny balkon. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, zadbane. W pobliżu park, przystanek autobusowy, przedszkole, sklepy, tereny spacerowe. W wyposażeniu kuchnia indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Lokal wykończony w dobrym standardzie, gotowy do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. 30 Stycznia. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Europejskie, ul. Londyńska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł28 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagany najem okazjonalny. Mieszkanie usytuowane na poziomie parteru w trzypiętrowym bloku. Na powierzchnię 28,34 m2 składa się jasny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Zamoście,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje W nowym budownictwie - ul. Kostrzyńska (dostępne od maja) Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z 2023 roku czeka na nowego najemcę! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 500 zł155 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie Nieczęsto pojawia się miejsce, w którym duży metraż idzie w parze z wygodą codziennego życia. Tutaj wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajmu dla firm, na biuro lub siedzibę firmy. Lokal znajduje się na poziomie 0 bez schodów, z pełnym dostępem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny! Prezentujemy Państwu ciekawie zaprojektowane i niezwykle komfortowe mieszkanie wraz z ogródkiem oraz komórką lokatorską! Nieruchomość mieści się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze W niskim bloku, os. Sady ***mieszkanie dostępne od 1 maja 2026*** Do wynajęcia w pełni umeblowane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł37 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje Z balkonem I piwnicą osiedle dolinki ulica pomorska gorzów wielkopolski Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna. Przestronne mieszkanie o pow. 58m2, położone na II piętrze bloku z 2020r. Do dyspozycji Najemcy również komórka lokatorska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł40 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w ścisłym centrum miasta. Budynek bezczynszowy. Na 40,5 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 55 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2, blok ocieplony, 1 piętro, piwnica, balkon, domofon. media; prąd, woda, gaz, kanalizacja co. miejskie Opłaty: 1500 zł/ m-c ( odstępne ) + 780 zł/m-c ( czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od ręki! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***200 zł/mc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w ścisłym centrum Gorzowa w okolicy katedry. Nieruchomość jest po generalnym remoncie w 2024r. Podczas remontu wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 450 zł42 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***200 zł/mc*** ***mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł46 m² 32,95 zł/m²