dowolna

Mieszkania z prawem własności Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

409 000 zł45,95 m² 8 900,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,95 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku z 2006 r. na os. Górczyn (chemik). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Nowa niższa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która może spełniać dwie funkcje: mieszkalną bądź usługową. Mieszkanie na poziomie parteru zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł58,40 m² 7 414,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł88,16 m² 7 475,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 poziomy z klimatyzacją | 88,16 m | Górczyn | 2007 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,16 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2 pokojowe dolinki lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Osiedle charakteryzuje się dostępnością do wielu punktów usługowo-handlowych. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł74,10 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 74,1 m | Śródmieście | Strzeżone osiedle | Balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 74,1 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł56,70 m² 7 566,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,7 m2 ,wraz z balkonem na Os. Górczyn/sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2012 roku na os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

718 500 zł67,28 m² 10 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn, ul. Szarych Szeregów - cena 718.500,00 zł. Z przyjemnością przedstawiam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

298 000 zł40,10 m² 7 431,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą 2-pokojowego mieszkania W sercu miasta gorzowa wielkopolskiego lokalizacja: centrum miasta, gdzie w niedalekiej odległości wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,38 m² 10 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 2013 | Parking | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 31,38 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł41,72 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,72 m ul. Chopina Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Chopina. Ma 41,72 m , na które składają się dwa ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,22 m² 12 642,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parterku w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Węgierskiej na os. Słowiańskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z ogromnym potencjałem w ciekawej lokalizacji! lokalizacja: mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,70 m² 9 421,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Europejskim w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 46,7 m2, na 1 piętrze. Lokal składa się z przestronnego salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,76 m² 5 338,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 59,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł44,47 m² 7 173,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo gotowej do zamieszkania nieruchomości to ta oferta będzie obowiązkowa do sprawdzenia. Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,47 m2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,74 m² 10 044,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na porozmie parterue w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 619.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,96 m² 9 990,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Osiedle Europejskie to jedna z najbardziej cenionych i dynamicznie rozwijających się części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, jednej z najbardziej atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

497 800 zł50 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł37,10 m² 6 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 37,10mkw położona na 1 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan. Składa się z oddzielnej kuchni z dwoma oknami, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł74,10 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowym, dwoma tarasami na 3 piętrze W bloku Z windą, os. Staszica, gorzów wlkp. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł74,61 m² 10 387,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna, z dwoma balkonami. Przestronne mieszkanie o pow. 74,61m2, położone na parterze bloku z 2020r. Do dyspozycji właściciela dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Słonecznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gorzów Wielkopolski, centrum 53 m | 2 pokoje | 3. piętro | 379 000 zł Najważniejsze atuty nieruchomości Centralna lokalizacja Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,50 m² 6 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,61 m² 6 308,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja do 22.01.2026 r. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na IV piętrze w niskim IV- piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Gen. J. Hallera w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,80 m² 5 668,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na sprzedaż o powierzchni 68,8m2 położonego, przy ul. W. Łokietka w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.