dowolna

Mieszkania w bloku Gorzów Wielkopolski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o pow. 33 m2. Nieruchomość w nowym bloku z windą usytuowana przy ul. Kotsisa. Parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wodna

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

650 zł26 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka z aneksem kuchennym w ścisłym centrum Gorzowa. Położona na 4 piętrze w bloku. Całkowicie umeblowana. Z balkonem. Czynsz najmu wraz ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł49 m² 9 268,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo mam do zaprezentowania 2 mieszkania deweloperskie 2-3 pokojowe. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jedno z mieszkań znajduje się na wysokim parterze, drugie na 1 piętrze. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Edelmana

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

580 000 zł89 m² 6 516,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nieruchomości z Pasją! Lokal o pow. 89 mkw. Położony na pierwszym piętrze. Na powierzchnie mieszkania składa się ustawny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, duża łazienka, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Europejskie

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82m2 usytuowane na II piętrze w budynku z 2010r. na Os. Europejskim. Dodatkowo nieruchomość posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest 67m2 mieszkanie usytuowane na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferta bezpośrednia wynagrodzenie biura pokrywa wynajmujący. Najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie na os. Europejskim. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta zarezerwowana! Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 i 4 piętra w niskim bloku przy ulicy Bora Komorowskiego (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł50 m² 7 233,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dużym balkonem na os. Sady Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,01m2 położone na parterze w niskim bloku wybudowanym w 2007r. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 000 zł75 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe w Wojcieszycach 15 minut autobusem podmiejskim do Gorzowa. Autobus jest co godzinę. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowe instalacje, okna, piec gazowy 2-funkcyjny do ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł65 m² 6 355,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,3 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 5 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Staszica przy ul. Jana Matejki. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł67 m² 6 287,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się na os. Gorczyn W gorzowie wielkopolskim. ***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 66,8 m2, znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

230 000 zł38 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam na prezentację tej atrakcyjnej nieruchomości. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę oraz piękny widok. Przytulne i ciepłe idealne dla singla, pary lub do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

490 000 zł78 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78 m2 wraz z dużym balkonem na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** R E Z E R W A C J A D O. D N I A 26.05.2023 r. *** W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł47 m² 5 911,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta zamiany! - bardzo zadbane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Gwiaździstej Ofertą zamiany jest przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 47,20 m2 umiejscowione na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na Górczynie w niskim IV piętrowym bloku. na trzecim piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrym stanie .W cenie pozostaje umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł65 m² 7 387,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,84 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 12,44 m2 oraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł46 m² 25,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajmu bardzo ładne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 46,5m2 na II piętrze bloku IV piętrowego w pożądanej okolicy Osiedla Europejskiego na ulicy Londyńskiej.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł42 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*** Rezerwacja do 30.06.2023r. *** na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie parteru w niskim bloku położonym na osiedlu Kolorowym w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł54 m² 6 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,61 m2 wraz z balkonem o pow. ok. 2 m2, oraz przynależną piwnicą o pow. 4,36 m2 na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

729 000 zł79 m² 9 227,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Jeżeli cenisz sobie komfort i nowoczesny styl mieszkania, to ta oferta spełni twoje oczekiwania. Bliska lokalizacja zarówno sklepów (castorama, kupiec Gorzowski, panorama), przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł37 m² 6 139,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,30 m2 wraz z balkonem o powierzchni 2m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł64 m² 6 400,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Eleganckie Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63.90 m2 wraz z balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni 6.10 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. **lokalizacja i budynek** -niski blok, piętro 3, zadbana klatka - wiele miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem. Mieszkanie o powierzchni 76 m2 składa się z: - pokoju dziennego z wyjściem na balkon (20,21 m2) - kuchni (8,97 m2) - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł47 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,2 mkw położone na 10 piętrze w wieżowcu na os. Dolinki. Mieszkanie czyste i zadbane: pokoje po remoncie; okna pcv; na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 49 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku przy Pl Jana Pawła II. Całkowicie umeblowane, odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł60 m² 6 160,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro proplace Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego + salon z aneksem położonego na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 55m2, składa się z holu , łazienki wraz z toaletą, sypialni, pokoju dziennego i kuchni z jadalnią. mieszkanie odmalowane, umeblowane. czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

os. Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze wieżowca, z którego jest piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 40m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z oddzielną kuchnią, łazienką oraz balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł63 m² 4 636,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,55 m2 wraz z antresolą ok. 5 m2 oraz przynależną piwnicą w Śródmieściu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona jest na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł60 m² 10 033,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, zapraszam na prezentację klimatycznego mieszkania w zamkniętym kompleksie Villa Park. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Gustownie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł52 m² 7 420,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,42 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni 6,15 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł60 m² 5 785,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie z o powierzchni 59,64m2 na II piętrze w niskim bloku na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam na prezentację niezwykłego mieszkania znajdującego się w niskim 3 piętrowym bloku z 2007 roku. Mieszkanie jest 2 poziomowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł76 m² 6 302,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 76 mkw., na którą składają się: pokój dzienny z miejscem przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł44 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**** rezerwacja do 15.05.2023 *** NA SPRZEDAŻ 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 2 piętra w niskim bloku położonym przy ul. Gen. Bora Komorowskiego 25 na osiedlu Manhattan.