dowolna

Mieszkania w bloku Gorzów Wielkopolski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ulicy Ogińskiego na bardzo znanym w Gorzowie osiedlu Górczyn. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł47 m² 6 546,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2m2 zlokalizowane na poziomie 5 piętra w bloku dziesięciopiętrowych przy ulicy Pomorskiej na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sendlerowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

615 000 zł67 m² 9 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2018r. w Gorzowie Wielkopolskim mieszczące się na osiedlu górczyn/manhattan. Mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł46 m² 5 569,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 46,5 mkw położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Dolinki. Średni standard: okna pcv; w łazience i kuchni glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

333 000 zł48 m² 6 966,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Kościuszki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych

Staszica,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł48 m² 6 673,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim - idealne na start! Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja do 16.02.2024 Słoneczne mieszkanie 2 pok. z oddzielną kuchnią o pow. 43 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku 3-piętrowym na Górczynie. Rok budowy 2005. Dobry standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

358 000 zł39 m² 9 156,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 39,50 m2 mieszczące się na os. Staszica w bloku z lat 80 tych na 4 piętrze wraz przynależnym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł50 m² 10 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,47 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 5,5 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 3,74 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł78 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/10/2024r. Atrakcyjne mieszkanie 3- pokojowe na osiedlu Górczyn Mieszkanie o pow. 78m2 dwupoziomowe: i : salon, kuchnia, jadalnia, wc II : dwie sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

595 000 zł85 m² 7 040,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Okazja: na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Górczynie przy ulicy Placa Jana Pawła II! Mieszkanie cztero-pokojowe o powierzchni 84,51m2 na 2 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w dobrej lokalizacji Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn ul. Walczaka, w pobliżu parku. Duża kawalerka 40m2 z wydzieloną częścią salonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 63 mkw położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Częściowo odnowione: okna pcv; nowe panele podłogowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Os. Staszica. Na pow. 45,40 m2 rozmieszczono: pokój dzienny z balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferta wynajmu mieszkania w nowym bloku, idealnie spełniającego wymagania nawet najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie znajduje się w świeżo wybudowanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

436 800 zł53 m² 8 301,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Odkryj swoje nowe miejsce na ziemi! Ta piękna nieruchomość o powierzchni 52,62 m to prawdziwy skarb na rynku nieruchomości. Po przeprowadzeniu generalnego remontu, każdy szczegół został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł48 m² 7 347,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 na 8 piętrze w bloku z windą czeka na nowych właścicieli! Z przestronnym salonem, sypialnią, dużą jadalnią, korytarzem, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł59 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie z tarasem na osiedlu Górczyn, które czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł43 m² 6 462,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.43,17 m2 mieszczące się na os. Staszica. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł45 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym budynku na Osiedlu Bermudy przy ulicy Słonecznej w Wawrowie. Mieszkanie wykończone i wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, przestronny apartament Os. Górczyn ul. D.Siedzikówny-Inki, Z miejscem postojowym pod budynkiem. Lokal o pow. 52 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł54 m² 33,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze wysokiego budynku na bardzo chwalonym i docenianym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Staszica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie, w niskim bloku na drugim piętrze. Pow. użytkowa 54,47m2, po podłodze 60 m2. Górczyn ul. Ken. Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pluty

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł47 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,80 m2 wraz z dużym balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni 5,70 m2 na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł47 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z natryskiem i sporym przedpokojem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

280 000 zł48 m² 5 857,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w bloku 4 piętrowym, mieszkanie wymaga remontu do dostosowania do obecnych standardów wykończenia, sprzedwane wraz z meblami jak na zdjęciu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł54 m² 8 855,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania , które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Narutowicza. ( os. Górczyn ) parametry nieruchomości: nieruchomość 40 m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

539 000 zł62 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł57 m² 7 329,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszany Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim II piętrowym bloku bez windy zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł55 m² 9 020,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,55 m2, położone na parterze pięcio piętrowego bloku usytuowanego na os. Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 500 zł52 m² 5 895,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w IV piętrowym niskim bloku zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł48 m² 4 821,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania do remontu os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł74 m² 6 966,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Uwaga! Mieszkanie sprzedawane jako inwestycyjne. Umowa najmu długoterminowa. Polecamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie usytuowane w zadbanym, niskim bloku na parterze, na osiedlu Górczyn. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości położonej na os. Manhattan w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze. Po częściowym remoncie w 2019 roku ( łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł47 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy Państwa na prezentacje 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł35 m² 6 787,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Gorzowa. Nieruchomość o powierzchni 35,21 m2 ,znajduje się w niskim bloku na drugim piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow 43 mkw położone na parterze w nowym bloku z windą z 2023r. na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stilonowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 50 mkw położone na 2 piętrze w niskim budynku przy ul. Stilonowej. Mieszkanie odświeżone, wymalowane, nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł55 m² 9 020,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,32 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.7,5m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni.