dowolna

Mieszkania w bloku Gorzów Wielkopolski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł32 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ładne, komfortowe , świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem w zadbanym bloku z windą. Lokal znajduje się na 8 piętrze i oferuje jasną, przestronną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

300 000 zł52 m² 5 715,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na os. Staszica, w bardzo atrakcyjnej cenie! lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 000 zł160 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., Osiedle Cegielnia Park Osiedle znajduje się we wschodniej części Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu umeblowaną kawalerkę, z dużym balkonem do szybkiego zamieszkania. Mieszkanie jasne, ciepłe i słoneczne z widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszelkie ważne instytucje, siedziby banków i firm. Mieści się tutaj Katedra i Urząd Miasta. Dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł106 m² 5 279,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się Z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania Z przynależną piwnicą! możliwość wyjnajęcia garażu! lokalizacja: osiedle Europejskie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

453 500 zł47 m² 9 657,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , znajdujące się na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie wymaga remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł54 m² 12 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie niskiego parteru w III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie na Górczynie gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Gorzowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę srzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny Mieszkanie o pow. 45 mkw., położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł54 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: piaski dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego położona w jego północnej części. Na Piaskach znajduje się Jezioro Błotne oraz tzw. Ruski Stawek, które są terenami rekreacyjnymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego przy ul. Ogińskiego na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Budynek w nowszej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

622 000 zł64 m² 9 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy państwa do zapoznania się Z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży uroczego 3 pokojowego mieszkania na osiedlu górczyn. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł34 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania, to trafiłeś idealnie! W ofercie sprzedaży przytulne mieszkanie w nowym bloku z windą! lokalizacja; nieruchomość leży w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje, 39 m , loggia, winda, dostępne od zaraz! Lokalizacja: gorzów Wlkp., ul. Batalionów Chłopskich, os. Górczyn Cena: 1 300 zł / miesiąc + ok. 700 zł opłat (dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

168 000 zł34 m² 5 008,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę o pow. 33,54 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,71 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł61 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł37 m² 9 115,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Piłsudskiego, gorzów Wielkopolski. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł32 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na osiedlu Górczyn przy ul. Bohaterów Lenina 2 o powierzchni 32,4 m , położone na 3 piętrze, 4-piętrowym bloku. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 399 zł30 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w nowszym niskim bloku z 2003r. przy ul.Narutowicza. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

258 000 zł32 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,4 m , położona w wysokim bloku z windą na popularnym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealne miejsce dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł62 m² 35,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 3 pokojowe W nowo wybudowanym budynku mieszkalnym osiedle magnolia park gorzów wielkopolski Z komórką na zewnątrz budynku W cenie najmu Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Ken w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie 4-pokojowe na Os. Staszica. Mieszkanie o pow. 65m2, składające się na osobna kuchnia 3 pokoje, w tym salon z dużym balkonem łazienka, wc osobno przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł53 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 6 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica przy ul. Marcinkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł23 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Twoja kawalerka w Gorzowie: idealna lokalizacja 0% Zamieszkaj od zaraz w komfortowym mieszkaniu bez prowizji! Marzysz o własnym, przytulnym miejscu, do którego możesz wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł39 m² 8 951,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,10 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 1,63 m2 na Os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł44 m² 5 671,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,9 m zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku w doskonałej lokalizacji Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Galerii Askana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

610 000 zł64 m² 9 604,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,51 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł68 m² 9 420,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 67,83 m , położone na parterze nowoczesnego bloku z windą z poziomu zero. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wygodną, umeblowaną kawalerkę na 6. piętrze dziesięciopiętrowego budynku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie - świeżo po remoncie generalnym. Budynek znajduje się dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł49 m² 8 758,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja do 28.07.25 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gorzów Wlkp., ul. Starzyńskiego 28 os. Górczyn ( Manhattan) Powierzchnia: 48.98m Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na II piętrze w nowym bloku z windą idealne miejsce do życia, niezależnie od wieku. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Os. Europejskim, ul. Londyńska. Pow. 44,84 m2, położone na III piętrze w bloku z 2010r. Budynek w doskonałej kondycji, teren wokół zagospodarowany, na dziedzińcu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

612 000 zł77 m² 7 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,47 m , położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Górczynie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

215 000 zł39 m² 5 500,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Gorzowie Wlkp przy ulicy Walczaka. Mieszkanie o powierzchni 39,09 m2. Lokal składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij