dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

123 000 zł39 m² 3 165,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,86 m.kw położone na parterze w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Staszica. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

999 zł64 m² 15,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64m2 usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piaski. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł126 m² 3 060,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na II piętrze w II kondygnacyjnym budynku, oddanym do użytku w 2008 roku, położone w Gorzowie Wielkopolskim na os. Górczyn. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

147 000 zł53 m² 2 793,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie widne i ciepłe, w bardzo dobrej lokalizacji. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe, które usytuowane jest na 4-piętrze w 4-piętrowym budynku, na Osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

74 000 zł43 m² 1 709,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Widne, ciepłe i słoneczne mieszkanie w kamienicy w centrum Gorzowa Wlkp.! Blisko do przystanku MZK (linia tramwajowa, autobusowa). Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

156 000 zł55 m² 2 856,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze na Os. Górczyn! Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu fontanna, przychodnia, szkoła, punkty handlowo-usługowe, sklepy, mediraj, watral oraz przystanek mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2 usytuowane na trzecim pietrze budynku trzypiętrowego z 2008r na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

305 000 zł86 m² 3 546,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe w ciekawej i dobrze zagospodarowanej okolicy na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o pow. 85,95 m.kw składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł57 m² 4 122,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Garaż W cenie! wysoki standard! Os.Górczyn. Do sprzedania mieszkanie 3pokojowe o pow. 57m2 wraz z garażem. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie składające się z z dwóch pokoi (pokój dzienny i sypialnia), kuchni, łazienki z w.c i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł58 m² 3 454,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie o pow.57.6m usytuowane na wysokim parterze w cichej i spokojnej okolicy na Manhattanie (Plac Papieski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

129 000 zł49 m² 2 655,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie na poddaszu w śródmieściu - wolne od zaraz! Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia użytkowa: 48,57 mkw, 70 mkw po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

210 000 zł46 m² 4 529,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie, na Osiedlu Sady! Nieruchomość o powierzchni 46,36 mkw, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

159 000 zł59 m² 2 678,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na osiedlu staszica! Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu w Gorzowie Wlkp. Zaletą jest piękny widok na panoramę miasta. Z okien widać również plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

300 zł40 m² 7,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w nowszym czteropiętrowym bloku na osiedlu Zawarcie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2 usytuowaną na parterze w nowszym niskim bloku dwu piętrowym na osiedlu Piaski. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

700 zł55 m² 12,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55m2 usytuowane na czwartym pietrze bloku czteropiętrowego na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

143 000 zł37 m² 3 885,87 zł/m²

 

Piętro:2/32

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,80 m.kw., zlokalizowane na 2 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z 2005 r. na os. Manhattan. Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

650 zł27 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o pow. 27m usytuowaną na pierwszym piętrze w nowym budownictwie na Górczynie w bliskiej odległości od budynku Q10. Kawalerka jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Europejskie

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

899 zł70 m² 12,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość domeblowania! Os. Europejskie! 1wszy raz wynajmowane! Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2pokojowe 70m2 składające się z 2ch osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

176 000 zł54 m² 3 282,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,61 m.kw położone na atrakcyjnym osiedlu Manhattan na 1 piętrze w ocieplonym wieżowcu. Okolica atrakcyjna, dobrze zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, jasne mieszkanie 3 pokojowe (49.29 m2)wykończone w wysokim standardzie, w budynku z 2008r, prosty układ : salon+aneks kuchenny + 2 sypialnie ( lub 1 z dużą garderobą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

149 000 zł37 m² 4 048,91 zł/m²

 

Piętro:2/32

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

113 000 zł37 m² 3 054,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! mieszkanie zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe (w tym 1 z aneksem kuchennym) o pow. 37 m.kw położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł105 m² 2 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecamy Państwu na sprzedaż 2-poziomowy (plus antresola) lokal mieszkalny o pow. 105 m.kw na os. Manhattan. Dobry standard wykończenia. Mieszkanie zajmuje 3 i 4 piętro oraz poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

137 000 zł56 m² 2 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni mieszkalnej 56m, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 10-cio piętrowym na osiedlu Staszica. W całym bloku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

145 000 zł39 m² 3 681,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Okazja! 2 pokoje na 1 piętrze - wolne od zaraz. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe położone na Osiedlu Staszica. Powierzchnia użytkowa wynosi 39,39 mkw i mieści salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

120 000 zł56 m² 2 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,5 m.kw, położone na parterze w bloku 2-piętrowym w Różankach. Do lokalu przynależy piwnica i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

168 000 zł44 m² 3 862,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena! Do sprzedania mieszkanie usytuowane na 6-tym pietrze w nowym budownictwie o pow.43.5m na Górczynie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

155 000 zł52 m² 2 953,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie na sprzedaż o pow. 53m2, usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Staszica. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie (wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

600 zł62 m² 9,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką, w.c i przedpokojem o pow. 62,4 m.kw., położone na 4 piętrze w bloku IV.p. na osiedlu Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy na 2 piętrze w Śródmieściu. Na powierzchnię mieszkania 84,79 m.kw (po obrysie podłóg 120 m.kw) składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

129 000 zł53 m² 2 433,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta zarezerwowana! Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką, w.c i przedpokojem o łącznej powierzchni 53.07 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

650 zł46 m² 14,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Manhattanie o powierzchni 46 m2, w pelni umeblowane, z balkonem, ciche i spokojne - widok z jednej strony na plac zabaw, z drugiej na dzialki, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł97 m² 13,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard 92m2 Z garażem górczyn! Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie znajduje się na Górczynie w kilkuletnim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

500 zł45 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Placu Staromiejskim Mieszkanie ma 40m kwadratowych jest umeblowane, ma dwa pokoje (jeden jest z balkonem), kuchnię, łazienkę razem z toaletą. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

164 000 zł59 m² 2 763,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie o pow.59.35m2 składające się z 3ch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki i wc w okolicy ul.Kołłątaja. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł79 m² 10,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o pow. 79m usytuowane na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego na Górczynie. Mieszkanie składa sie z 4 oddzielnych pokoi, oddzielnej.