dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

516 ogłoszeń

359 000 zł52,89 m² 6 787,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62,60 m² 7 268,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 62,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł60,49 m² 4 711,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z charakterem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To miejsce może być idealne dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie 60,49m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł33,45 m² 10 014,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,45 m2 usytuowane na 1 piętrze się w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł71,92 m² 3 962,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż, funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,92 m2 na Zawarciu przy ulicy Wawrzyniaka. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w niskim bloku w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64,11 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Przedmiotem najmu jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,11 m2, położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy umiejscowionej przy ul. Ogrodowej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wolna od prowizji biura nieruchomości 0% mieszkanie dostępne od czerwca Wyposażone M2 obok mzk - os. Staszica Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł52,48 m² 5 506,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bloku 10cio piętrowym z windą na os.Staszica. Nieruchomość składa się z 3ch osobnych pokoi w tym jednego z balkonem, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,80 m² 31,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Gorzów Wielkopolski, ul. Młodych Na wynajem oferujemy funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, aneks kuchenny, korytarz, łazienka, balkon.2 piętro, duża klatka schodowa,. Łady widok na miasto. Przed budynkiem i obok niego znajdują się parkingi. Wyposażenie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małyszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł60,10 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 6 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze budynku w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Widok na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 445.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na III piętrze w niskim bloku. w Gorzowie Wlkp. na Osiedlu Górczyn przy ul. Dembowskiego Na metraż składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 31 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 31 mkw, zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,50 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego obecnie 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie IX piętra w wysokim X piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,71 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe-os.DOLINKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 50 mkw., usytuowana na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,01 m² 10 720,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim 4 piętrowym bloku z windą zlokalizowanym przy ul. Dekerta na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł78,50 m² 6 738,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie os. Górczyn. Zabudowa 4-piętrowa z 2001roku. Przyjaźnie zorganizowany dziedziniec, dużo zieleni, plac zabaw. Atrakcyjna lokalizacja na popularnym osiedlu Górczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Mieszkanie wolne od zaraz. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość o powierzchni 65m2 położona w bloku cztropiętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 73 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł64,58 m² 5 528,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64,58 m położone na cenionym osiedlu Piaski, przy ul. Szczanieckiej. To miejsce wyróżnia się spokojem, dużą ilością zieleni oraz świetnie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32,46 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 32,46 m2 położoną na drugim piętrze w trzypiętrowej wyremontowanej kamienicy przy ul. Wawrzyniaka. Lokal składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł76,24 m² 7 332,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, komfortowe mieszkanie 2- pokojowe przy ul. Paderewskiego. Pow. 47 m2, III piętro. Mieszkanie jasne i przestrzenne. Dobrze wyposażone. Łazienka z ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Sady,Gorzów Wielkopolski

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2, położne na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Czysta, zadbana klatka schodowa z instalacją domofonową. Budynek oddany do użytku w 1991.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł80,20 m² 7 094,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Os. Piaski, tzw. Szklane Domy. Na pow. 80,60 m2 składa się: obszerny hol, duży salon połączony z kuchnią, jadalnią i otwartym ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne studio o powierzchni 36 m zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal stanowi wydzieloną, prywatną przestrzeń z osobnym wejściem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł37,50 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość mieści się na parterze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę położoną na III piętrze niskiego bloku usytuowanego na Zawarciu, przy ul. Śląskiej. Na powierzchni 22 mkw. mamy pokój, kuchnię i łazienkę. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe. Piękne. Gotowe. Takie mieszkania nie czekają one znikają. Do wynajęcia wyjątkowy lokal mieszkalny w nowym bloku z 2025 roku, położony na 3. piętrze z windą. - to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł82,26 m² 7 997,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. przy parku Siemiradzkiego. 100-letnia kamienica w dobrym stanie, wygodne II piętro. Pow. 82,26m2 składa się na: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł66,22 m² 7 549,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,22 m , w nowszym bloku z 2006 roku, w budynku z windą, na cenionym osiedlu Górczyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł70,08 m² 5 706,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miejsce, w którym poczujesz się jak w domu już od pierwszego kroku To 71 m ciepła, komfortu i możliwości, które czeka, by stać się Twoją codziennością. Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł44,47 m² 7 173,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo gotowej do zamieszkania nieruchomości to ta oferta będzie obowiązkowa do sprawdzenia. Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,47 m2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 45 m2, usytuowane na I piętrze budynku z windą, w budynku Park Wyszyńskiego. Możliwość kupna miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,50 m² 7 136,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wysokim bloku z windą na os. Słonecznym. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest przestronne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie na os Górczyn. Na powierzchni 34m2 znajdują się duży balkon, umeblowana kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie to znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.